Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pusszycat

    nagyúr

    válasz Mészi2 #8 üzenetére

    Attól azért nem kell tartanod, de ha jól értelmezem a dolgokat, evvel nem fogsz 3D-s tartalmakat generálni max. fogyasztani, amit az LG telefonjai után én kevésnek érzek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

  • nokia112

    csendes tag

    válasz Mészi2 #8 üzenetére

    Dehogy kell hozzá szemüveg. Egyébként nem értem, mi ez a passzív 3D kifejezés:D arra gondolsz, h az az aktív, amihez LCD szemüveg kell?

    Ezt a kijelzőt szabad szemmel fogod látni 3D-snek egy prizmarendszer miatt. 5"-on egyébként az ilyen kijelzők nagyon szép képet adnak, csak zavaró rajtuk tapizni, mert megzavar, hogy ha hozzáér az ujjad, síkhoz érsz. Azt én se tudom, milyen 3D tartalmak lesznek hozzá, gondolom játékok. Így is van egy rakat anaglif (piros-kék szemüveg) megoldású játék google play-en... gondolom nem nagy para az ezekhez a kijelzőkhöz való formátumban is elkészíteni őket. Az fájó pont, hogy 1 kamerás. Így számomra full fölösleges a 3D kijelző... Az meg, hogy mennyire olcsó és hogy egyáltalán lesz-e nálunk kapható, még csak a jövő zenéje.

    (valami ilyesmi: http://www.hazi-mozi.hu/cfiles/1875/Prizma-mintzazatu_3D_vetitovaszon.jpg)

    [ Szerkesztve ]

    Alcatel OT 302 -> Nokia 3410i -> Nokia 3220 -> SonyEricsson w800i -> SonyEricsson w910i -> Nokia (Tubi) 5800 -> SonyEricsson Xperia X8 -> Sony Xperia P ~ eddig

Új hozzászólás Aktív témák