Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Hali! Olvasgatom sokszor a fórumot, bár nekem G780 van, de a kijelzőméreten kívül szinte ugyanaz, ha jól gondolom. Mióta Windows 8 van a gépen, azóta hiába állítom be hogy az Energy Management csak 60%-ig töltse az aksit, akkor is 100%-ig tölt. Windows7 alatt tökéletesen működött, és természetesen a w8-as verzió van fent, ha jól emlékezem még a tavaly ősszel kiadott w8-as verzió, azóta nem frissült a program.
    Találkozott más is ezzel a hibával, vagy csak nálam nem működik a dolog? W8 pro 64 bit magyar.

  • Zoli bácsi

    őstag

    Nekem nem csak a wlan-al van problémám. A régi w8-as driverrel megy ugyan a broadcom, de az eddigi 10 hálózat helyett csak a két méterre lévő routert látja. Számomra a nagyobb gond, hogy nem megy a Dolby advanced audio sem. 8.1 frissítés után minden indításnál hibaüzenetet kaptam, hogy frissítsem. Leszedtem a régi drivert, felraktam az újat a Lenovo support oldaláról. El sem indul a progi a windows indulásakor, kézzel ugyan el lehet indítani, de nem működik, az Eq sem állítható. Sok zenét hallgatok fülessel, szerettem ezt a kis segédprogit. Azt hiszem részemről visszaállok a gyárilag fent lévő (rejtett meghajtón) Windows 7-re. Igaz a win8-at is megvettem (Upgrade akció, 4500ft), de megvárom míg kiforrja magát a 8.1, lesznek driverek, aztán tiszta telepítéssel felteszem. Egy év w8 használat után visszavágyom a "hetesre". A feleségemnek G570 van, Atheros wlannal, és a Dolby sem volt neki telepítve a hangkártyához, na neki semmi gondja a 8.1 frissítéssel, minden flottul megy neki.
    Azt tanácsolom, akinek Broadcom wlant szereltek a gépébe, netán használja a Dolby-t is, várjon a frissítéssel. Úgy tudom a hangkártya mindenkinek Conexant, csak a wlanból van 3 fajta. (Broadcom, Atheros, Intel)

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz MadGame #4199 üzenetére

    Hali! Igaz hogy nekem G780 van, de ugyanaz a broadcom kártya, meg a TP-link router...ugyanúgy ledobál. Próbálgattam drivereket, a legújabb 7.35-öst is ráerőltettem, bár reklamált hogy nem biztos hogy kompatibilis. de működött vele! Azért nyomtam egy automatikus frissítést, erre visszarakta a 6.34-est. Egyébként innét szedek meghajtóprogramokat: [link]. Annyira nem is merem visszaerőltetni a 7.35-öst, hátha tényleg nem kompatibilis.. :(

    Annyi kérésem lenne, hogy azt a régebbi drivert amivel neked működik, nem dobnád fel egy online tárhelyre, a linket meg beírnád a fórumba, hátha másnak is jól jön. kerestem. nem találtam, illetve a talált driver régebbi volt. Vagy ha van közben jobb megoldás, arra is vevő lennék..:) Köszönöm!

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz MadGame #4202 üzenetére

    Köszi, jelenleg ezt a drivert használom éppen, feljebb valaki írta hogy neki ezzel működik. :)
    Setuppal nem nagyon teszek fel drivert, csak ha nincs *.inf fájl. Azt csinálja a gépem, hogy "darabos" lesz a net, gondolkodik a weblap betöltésnél. Nem várom meg amíg elmegy a net, bontom a kapcsolatot, újrakapcsolódom, akkor jó. Bízom benne, hogy lesz valami használható driver a Lenovo honlapján, vagy valami Microsoft patch, szerintem sokan használunk ilyen wifi kártyát, sokunkat érint a probléma.:)

    Szerk: Mire befejeztem, ledobott. F@sz kivan. Felraktam neki a 7.35.295.2 verziót. Feljebb linkeltem. Eszközkezelőből indítod a frissítést, a manuáli-saját lemezes megoldást választod. Feldob egy Broadcom ac, és egy n-es lehetőséget. Persze n-est választottam. Eddig stabil..próbáld ki ha gondolod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák