Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin97

    aktív tag

    WIN 10-es tablet: 1gb ddr3, Amire út közben és suliban használom (Netezés, pdf olvasás, e-mail, office) arra elég.

    Asztali 1: 4gb ddr2, koliban fő gép, netezés, film, online stream, néha egy kis játék. Ezen feladatokra megfelelő. Ésszel kell beosztani. 24/7 üzemel. Később tervben van a bővítés 8gb-ra amint normalizálódik a piac.

    Asztali 2: 8gb ddr4, otthoni fő gépem, netezés, multimédia, pici játék. Bőven elég lesz még évekig. Jelenleg üzemen kívül van.

    Laptop 1: 8gb ddr3, kolis ágyban netezős, multimédiázós, skypeolós, tanulós gép. Évekig elég lesz még amíg szét nem esik.

    Laptop 2: 4gb ddr3, otthon lakáson belül hurcolásszós, ágyban netezős, filmezős mindenes. Ésszel beosztva egy ideig még elég.

    Laptop 3: 2gb ddr3, bármilyen egyéb feladatra amihez kell egy laptop, ritkán használom. Általában elég szokott lenni, de később tervben van a bővítés ha normalizálódnak az árak.

    Tartalék laptop: 1gb ddr2, kissé leharcolt állapotban van. A felújítása tervbe van, amint megvalósul bővítem 1X4gb ddr2 modulra. És akkor ha bármi van még egy jól használható gép lesz.

    HTPC: 1gb ddr1, filmekhez, otthoni adattároló központnak még megfelelő, később még lehet hogy bővítem a laptop felújításával együtt.

    Telefon: 1gb, igazából szokható. Alap feladatokhoz tökéletes, játék közben meg nem chatelek. Bár az előző 2gb ramos telefonom után kevésnek tűnik.

    Droid tablet: 1gb, nethez, filmhez elég. Többre meg nem használom.

    Összességében általános felhasználásra 4-8gb ram bőven elég nekem.

Új hozzászólás Aktív témák