Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) .Z.

.Z.
(tag)

Elkezdtek izzadni, ahogy MS belépett a buliba? :DDD

(#2) Gery9112 válasza .Z. (#1) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Ez jó...és hol vannak a beígért bővítések a roadmap alapján? bevásárlókocsi stb. stb. stb.

Értem én, hogy az EPIC izmozik a pénzével de talán szolgáltatásban is utol kéne érni a riválisokat.

Bocs nem válasz akart lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) JordyG válasza Gery9112 (#2) üzenetére

JordyG
(tag)

Na ja... Ránéztem mert kíváncsi voltam mikor indult... Az eddigi ingyenesek begyűjtve, de vásárláshoz nem hozott kedvet eddig az Epic. Így belőlem és sok hozzám hasonlóból nem fognak megélni. :DD Ahhoz, hogy elkötelezzem magam, ennél sokkal-sokkal többre volna szükség. Minimum annyira mint a konkurenciánál.

(#4) wesder

wesder
(veterán)

Az Exodus kikerülése az Epic exklúzívsàgból 4 hónap utàn szerintem örüljenek hogy még lesz aki akarja hasznàlni a boltjukat.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#5) - = Zk = - válasza wesder (#4) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

nagyon kiv vagyok, miért került ki, persze, lehettalálgatni de na...az nem olyan... de tényleg érdekel...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#6) wesder válasza - = Zk = - (#5) üzenetére

wesder
(veterán)

MS fogott egy zsàk pénzt és hozzàvàgta a 4A Games-hez.

(#7) Televan válasza wesder (#4) üzenetére

Televan
(veterán)

Én használom! Bár én egy senki vagyok. Amúgy nem értem mire ez a nagy ellenszenv.

???

(#8) wesder válasza Televan (#7) üzenetére

wesder
(veterán)

Ha szerinted az rendben van, hogy megjelenik a Metro Exodus úgy hogy Steam-ről még ke is kerül, mert "Epic exklúzív lesz egy évig", majd kevesebb mint 4 hónappal megjelenés utàn bekerült WinStore-ba június 9.-én, akkor nem szóltam semmit. Mondjuk engem nem érint, mert konzolra vettem a Gold Edition-t 5k-ért, csak maga ez a hozzààllàs bosszant.

[ Szerkesztve ]

(#9) wjbhbdux válasza wesder (#8) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Az Epic úgy köti a szerzôdéseket, hogy kikötik hogy még hol lehet árulni, ezt is biztos elôre tudták, de a Game Pass indulásig titoktartás kötelezte ôket. A lényeg, hogy Steamen nem lehet mellettük árulni. [link]

(#10) wesder válasza wjbhbdux (#9) üzenetére

wesder
(veterán)

Aha, tehàt ha bàrhol màshol meg tudom venni, kivéve Steam-en akkor nem vàltozott semmi.

Most olvastam a tweet-et. Ez kb szimpla bullshit. Ha màshol is megvehetem az nem exklúzív.

[ Szerkesztve ]

(#11) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Ez igazán jó hír. Valami AAA-s nevek is jöhetnének majd. Legalább alakul a Steam konkurenciája.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#12) laceszgamer válasza wesder (#6) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Vagy fordítva. :D Lehet inkább igyekeztek keresni más platformot is, mert nem jöttek be a számítások, csak ugye Steam kiesett számukra, így amradt a szerződés MS-el.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) .Z. válasza GodGamer5 (#11) üzenetére

.Z.
(tag)

Ez a "Steam konkurenciája" még mindig viccesen hangzik. Eddig is önkéntes volt a Steam használata, nem volt oda kötelező semmit sem felrakni. Saját weboldalán bárki árulhatja a játékait, nem kell se a Steamnek, se Epicnek fizetnie 1% -ot sem.

[ Szerkesztve ]

(#14) warfernom válasza GodGamer5 (#11) üzenetére

warfernom
(tag)

Majd akkor lesz steam konkurenciája mikor be végre rendes kezelhető felület lesz. Hiába az ingyenes dolgok ha nincs mögötte semmi. Ennyi erővel el is kalózkodhatnám. :))

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#15) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

nincs is annyi játékuk, vagy körkörös lesz a leosztás?! körbe mennek ugyan azokon a címeken év végéig?!.. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#16) SwaZy1337 válasza - = Zk = - (#15) üzenetére

SwaZy1337
(tag)

Szerintem mindig újat fognak kidobálni. (Max egyre megyünk majd vissza az időben és már a végén olyan retro játékokat kapunk, hogy ajjaj) :DD

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#17) Griff55

Griff55
(senior tag)

Most a heavy rain és a beyond 2 souls címek kapcsán találkoztam először az epic games-szel. Mivel végre elérhetővé válik 2 ps exklúzív cím is, ezért már baromira nem érdekelt hogy melyik áruház kínálja, lényeg hogy megjelenik. Most a az epic games klienst meg egyszer felteszed és kész. Uplay, origin és steam mellett ez már oly mindegy .

Xiaomi Mi8 6/128 Black

(#18) Lord Myn válasza Griff55 (#17) üzenetére

Lord Myn
(senior tag)

Tök ugyanígy vagyok/voltam vele én is: a QD-s játékok bejelentéséig nem is érdekelt az Epic Store, utána viszont nagyon gyorsan regisztráltam rá, a lényeg, hogy megjelennek az eddig PS-ex. játékok (a HR már csak 1 hét! :K ), most hogy gyakrabban jönnek az ingyen játékok az csak bónusz (sajnos az Edith Finch-ről meg a Thimbleweed Park-ról lemaradtam, pedig azok érdekeltek volna). Most, hogy 3 kliens vagy 4 fut a háttérben, tényleg mindegy...

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.