Hirdetés

2019. július 16., kedd

Gyorskeresés

(#1) .Z.

.Z.
(fanatikus tag)

Elkezdtek izzadni, ahogy MS belépett a buliba? :DDD

(#2) Gery9112 válasza .Z. (#1) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Ez jó...és hol vannak a beígért bővítések a roadmap alapján? bevásárlókocsi stb. stb. stb.

Értem én, hogy az EPIC izmozik a pénzével de talán szolgáltatásban is utol kéne érni a riválisokat.

Bocs nem válasz akart lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) JordyG válasza Gery9112 (#2) üzenetére

JordyG
(kvázi-tag)

Na ja... Ránéztem mert kíváncsi voltam mikor indult... Az eddigi ingyenesek begyűjtve, de vásárláshoz nem hozott kedvet eddig az Epic. Így belőlem és sok hozzám hasonlóból nem fognak megélni. :DD Ahhoz, hogy elkötelezzem magam, ennél sokkal-sokkal többre volna szükség. Minimum annyira mint a konkurenciánál.

(#4) wesder

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az Exodus kikerülése az Epic exklúzívsàgból 4 hónap utàn szerintem örüljenek hogy még lesz aki akarja hasznàlni a boltjukat.

"Open windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#5) - = Zk = - válasza wesder (#4) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

nagyon kiv vagyok, miért került ki, persze, lehettalálgatni de na...az nem olyan... de tényleg érdekel...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#6) wesder válasza - = Zk = - (#5) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

MS fogott egy zsàk pénzt és hozzàvàgta a 4A Games-hez.

"Open windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#7) Televan válasza wesder (#4) üzenetére

Televan
(PH! kedvence)

Én használom! Bár én egy senki vagyok. Amúgy nem értem mire ez a nagy ellenszenv.

???

(#8) wesder válasza Televan (#7) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ha szerinted az rendben van, hogy megjelenik a Metro Exodus úgy hogy Steam-ről még ke is kerül, mert "Epic exklúzív lesz egy évig", majd kevesebb mint 4 hónappal megjelenés utàn bekerült WinStore-ba június 9.-én, akkor nem szóltam semmit. Mondjuk engem nem érint, mert konzolra vettem a Gold Edition-t 5k-ért, csak maga ez a hozzààllàs bosszant.

[ Szerkesztve ]

(#9) wjbhbdux válasza wesder (#8) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

Az Epic úgy köti a szerzôdéseket, hogy kikötik hogy még hol lehet árulni, ezt is biztos elôre tudták, de a Game Pass indulásig titoktartás kötelezte ôket. A lényeg, hogy Steamen nem lehet mellettük árulni. [link]

(#10) wesder válasza wjbhbdux (#9) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Aha, tehàt ha bàrhol màshol meg tudom venni, kivéve Steam-en akkor nem vàltozott semmi.

Most olvastam a tweet-et. Ez kb szimpla bullshit. Ha màshol is megvehetem az nem exklúzív.

[ Szerkesztve ]

(#11) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Ez igazán jó hír. Valami AAA-s nevek is jöhetnének majd. Legalább alakul a Steam konkurenciája.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#12) laceszgamer válasza wesder (#6) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Vagy fordítva. :D Lehet inkább igyekeztek keresni más platformot is, mert nem jöttek be a számítások, csak ugye Steam kiesett számukra, így amradt a szerződés MS-el.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) .Z. válasza GodGamer5 (#11) üzenetére

.Z.
(fanatikus tag)

Ez a "Steam konkurenciája" még mindig viccesen hangzik. Eddig is önkéntes volt a Steam használata, nem volt oda kötelező semmit sem felrakni. Saját weboldalán bárki árulhatja a játékait, nem kell se a Steamnek, se Epicnek fizetnie 1% -ot sem.

[ Szerkesztve ]

(#14) warfernom válasza GodGamer5 (#11) üzenetére

warfernom
(kvázi-tag)

Majd akkor lesz steam konkurenciája mikor be végre rendes kezelhető felület lesz. Hiába az ingyenes dolgok ha nincs mögötte semmi. Ennyi erővel el is kalózkodhatnám. :))

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#15) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

nincs is annyi játékuk, vagy körkörös lesz a leosztás?! körbe mennek ugyan azokon a címeken év végéig?!.. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#16) SwaZy1337 válasza - = Zk = - (#15) üzenetére

SwaZy1337
(kvázi-tag)

Szerintem mindig újat fognak kidobálni. (Max egyre megyünk majd vissza az időben és már a végén olyan retro játékokat kapunk, hogy ajjaj) :DD

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#17) Griff55

Griff55
(senior tag)

Most a heavy rain és a beyond 2 souls címek kapcsán találkoztam először az epic games-szel. Mivel végre elérhetővé válik 2 ps exklúzív cím is, ezért már baromira nem érdekelt hogy melyik áruház kínálja, lényeg hogy megjelenik. Most a az epic games klienst meg egyszer felteszed és kész. Uplay, origin és steam mellett ez már oly mindegy .

Xiaomi Mi8 6/128 Black

(#18) Lord Myn válasza Griff55 (#17) üzenetére

Lord Myn
(senior tag)

Tök ugyanígy vagyok/voltam vele én is: a QD-s játékok bejelentéséig nem is érdekelt az Epic Store, utána viszont nagyon gyorsan regisztráltam rá, a lényeg, hogy megjelennek az eddig PS-ex. játékok (a HR már csak 1 hét! :K ), most hogy gyakrabban jönnek az ingyen játékok az csak bónusz (sajnos az Edith Finch-ről meg a Thimbleweed Park-ról lemaradtam, pedig azok érdekeltek volna). Most, hogy 3 kliens vagy 4 fut a háttérben, tényleg mindegy...

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.