Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    PC-n játszottam az első Revelations-el, mert jó kritikákat olvastam/láttam róla. A játék kb. első fele még le tudott kötni, de utána valahogy kifogyott a patron... Anno a grafikája sem volt éppen valami nagy szám (tudom, mivel elvileg ez DS port volt). Meg eléggé a "csőpályás" megoldást követte. Pl. már az RE 5-nek is sokkal szebb volt a grafikája és a mechanikája is modernebb.

    Az RE6 se lett volna olyan rossz, de sok szempontból nagyon visszamaradott volt az egész. A grafika/fizika is eléggé hanyagul volt megoldva benne sok helyen. Ezt csak pár Chapter-ig bírtam, mert a chekpoint és cutscene rendszer is idegesítően és őskorba illően volt megoldva benne. Hiába lett volna néha marha jó muri és lett volna kíváncsi az ember a folytatásra, ha ezekkel a mechanikai hibákkal elvették tőle teljesen a kedvet. De szerintem azért nem annyira rossz, mint amennyire lehúzzák egyesek, uborkaszezonban azért még pont jó lehet.

    Az RE4-et is csak kipróbáltam, mert anno nem fogott meg. Állítólag az egyik legjobb RE rész volt, de nekem túl üres, egyhangú, sivár, ismétlődő volt az összkép. Lehet a felújított változattal érdemes lenne még próbálkozni, de nem tudom a grafikai tuning mennyit változtatott az összképen.

    Az eddigi legjobb élményt szerintem az RE5 nyújtotta eddig (nekem) ezek közül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák