Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Segal #42 üzenetére

    Ez lesz a csúcs, de drága lesz:

    A Core i9-9900K 1 és 2 maggal már 5 GHz-en dübörög. 4 mag mellett 4,80 GHz-et tud, 5-8 maggal pedig 4,70 GHz-et. A szokásosnál magasabb órajelekre a Ryzen 7 széria miatt van szüksége az Intelnek.

    Ha eddig szorgosan gyűjtögették a legjobban sikerült Ryzen 8magosokat, amik megütik a 4.5 Ghz-et, hozzácsapnak egy tűrhető árat, szerintem a vereség helyett, egy mérsékelt sikert azért elkönyvelhetnek.

    Én bízom benne. Nem véletlenül hagyták ki a 2800X nevet!

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • RefFes

    junior tag

    válasz Segal #42 üzenetére

    ...ja, és azért nem közöltek single core eredményt? Abban még nagyobb lehet a különbség? Ebben még a legdrágább TR is bőven elmarad. Szivárgott ki pár hete egy 9700k eredmény (lehet, hogy fake), amin léggel hűtötten, mittom én milyen órajelen 250-es eredményt produkált, de nem is ez a lényeg. Saját mérések alapján a 8086k 5-5.3 GHz között 220-235-öt dob. Nagyon sokszor ez is számít még.
    Na, majd meglátjuk. Egyelőre a mostani proci is bőven elég, remek kiindulási alap, ha nem kell alaplapot is feltétlen cserélni, akkor egy egészséges különbözet esetén (milyen jó, hogy araszolgat felfelé az ára... ;] ) meggondolandó. Meg azért várjuk meg a konkrét eredményeket (nem hat meg, hogy 16 szálon többet dob, mint 12-őn...van, ahol ez érdem... ;) , nem azonnal kell megvenni sem). Minden esetre biztató, kérdés az ár.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Mindig hálát adok Istennek, hogy ateista vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák