Új hozzászólás Aktív témák

  • ekkold

    őstag

    válasz Vesa #50 üzenetére

    +1 Szerintem pl. jobb a Win7, és ez saját tapasztalat. Otthon win7 + XUbuntu -van, munkahelyen Win10. A három rendszer közül a win7-el van a legkevesebb szívás, és a win10-el a legtöbb. A win10 frissítésekor mindíg rettegek, hogy éppen mi fog elszállni, volt hogy frissítéskor törölte a mentett wifi jelszavakat, néha letörölt szoftvereket csak úgy magától, a csúcs pl. az volt amikor a legálisan megvásárolt Eagle7 licenc fájljait törölte le szó nélkül egy frissítés után (szerencsére volt mentés róla). Előző munkahelyemen is tök fura hibákat produkált, pl. volt egy viszonylag drága multifunkciós A3-as nyomtató (+ szkenner +fénymásoló) amire az Office csomag programjai nem tudtak nyomtatni, a többi program viszont igen. Win7 alatt ugyanazzal az office-al minden működik. Megkerestük a M$-t is akkoriban, azt mondták ismert hiba, majd javítják.... ez azóta sem sikerült. Pár hasonló probléma után visszaálltunk win7-re. Azóta nem tudom mi lett a dolog vége, mert eljöttem onnan. De mesélhetnék még anomáliákat. Persze akinél nem jöttek elő ilyen gondok, az nem érti mi is a gond a win10-el "hiszen az tök jó és megbízható". Hát nem, nem az. Kiforratlan, de talán még pár évnyi frissítés, és lesz annyira használható mint most a win7 :) (mint ahogy az elején azzal is voltak gondok, de azóta kiforrta magát)

Új hozzászólás Aktív témák