Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    válasz GuineaPigMan #12 üzenetére

    Persze mindenkinek más a prioritás, mikor, hol, mivel tud játszani. Én elképesztően sokat utaztam (amíg lehetett), úgyhogy rengeteg időt töltöttem reptereken, repülőkön, tíz órákat vonatokon. Van PSP-m és 3DS-em is, de többnyire a 3DS ment, jobban bírja az akkuja, és nagyon sok olyan játék van rá, amit elővesz az ember, játszik vele fél órát, és elteszi, és ezek jobbak a touchpad irányítással, mint egy PSP. Ha hosszabb időre akartam magam lekötni, akkor persze inkább a PSP-t vittem magammal, megmókolva, meg pár filmet is ráraktam, mert egy transzatlanti úton van idő belemerülni a játékba, egy egy órás repülőúton meg pont nincs. Wii U meg igazából többnyire Wii játékok miatt van, de ugye jobb a felbontás, van HDMI, viszont van pár Wii U-ra megjelent játékom (Need For Speed, Assassin's Creed), szóval lehet még fogok vele játszani. A másik, hogy azért a használt piacon ezekre bármit be lehet szerezni olcsón, meg néha a beépített store-okban is vannak jó dealek, pár hetente felnézek mindre. Nekem a Switch az túlárazott, és még mindig gyerekbetegségektől nyüzsgő rendszer, ami tök lehúzás, direkt kis tárhellyel, hogy vegyél extra sd kártyát, drága plusz kontrollerekkel, gagyi dokkolóval, hogy meg kelljen venned a kijelző védő fóliát ha csak otthon használod akkor is, a játékok drágák, az is, amit már ezredik alkalommal adnak ki, és más platformokon már fillérekért vagy ingyen osztogatják. Nem szívesen költenék ennyi pénzt egy ennyire kompromisszumos rendszerre, meg eleve nem veszek 10-15-20ezer forintért játékot, nem ér nekem annyit. Másnak ér annyit. :)

Új hozzászólás Aktív témák