2017. december 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

De ez most mi? Steam Machine fut rajta alapból?? :F

LG 29UM68-P (fóliás, hibátlan, full doboz, garancia) ELADÓ - 59.900,-

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(tag)

Csúcs cucc! Engem kilóra megvettek! :D És megy rajta a Doom !!!!! :) 👍

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#3) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Azért azok között az FPS számok között van egy két nagyon hervasztó szerintem.

Live-Die-Respawn

(#4) XuChi válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

XuChi
(őstag)

Jah megy. 28FPS. Haha, akkor inkább szaggat! Elég gyenge egy eresztés.

Jesszusom, az az FPS irányítás. Mintha a Laptop touchpad-on kinlódna. Ehhh ez gáz.

[ Szerkesztve ]

(#5) Duliee válasza XuChi (#4) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Várd ki a végét.

Konzolon is játszanak , nem? :)

. . .

(#6) XmoD válasza XuChi (#4) üzenetére

XmoD
(senior tag)

24 a minimum amitől a szemed folyamatos képet vetit az "agyad" felé. Ha drop nélkül tudja a stabil 28-at akkor gond nincs mert a kép folyamatos lesz a szemednek.

A touchpad pedig elég jól kézre áll. Gondolom x360 kar nem volt a kezedben ahol a joystickot finoman kezelve tudsz játszani. :K

(#7) XuChi válasza XmoD (#6) üzenetére

XuChi
(őstag)

Csak szólok, én már csak kontrollerrel játszom ! Xb360 for PC. De most akarom lecserélni egy Xbone kontrollerre.

Nem kell a rizsa a 24 fps-röl. Nekem 40 alatt szaggat. Igen érzékeny a szemem. A 25 fps borzalom.

[ Szerkesztve ]

(#8) XuChi

XuChi
(őstag)

2:15-nél a Skyrim-ban, simogatja a touch-ot, de alig mozdul a kamera. Öröm így játszani :D

(#9) Duliee válasza XuChi (#8) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Van baj ...

Biztos vagy benne, hogy ez a végleges kombó?

Amúgy, ezt kiemeled, de ahol nem szaggatott, vagy normálisan reagált, azt miért nem ?

[ Szerkesztve ]

. . .

(#10) XuChi válasza Duliee (#9) üzenetére

XuChi
(őstag)

Annyira érdekes, itt már kritizálni sem lehet. Egyböl jönnek a "van baj" , "troll" , "igénytelen" stb jelzök.

Lehet hogy nem végsö build, de miért nem egy másik analog kart raktak oda ??? Miért eröltetik a "touchpad" irányítást ??

(#11) Duliee válasza XuChi (#10) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Csak olyat írj, amit írtam.

A többit nem én írtam, hanem Te tetted hozzá, de egyáltalán nem az én szavaim..

[ Szerkesztve ]

. . .

(#12) Gilberto

Gilberto
(fanatikus tag)

Oszt ugyan ennek mi értelme van.

Middle-earth: Shadow of Mordor (960x540, alacsony minőség) ~30 fps

Na ez a kemény. Kökemény 540p :)) Nem tudom, hogy ki lesz erre a vevö, de ez így elég ótvar.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#13) Duliee válasza Gilberto (#12) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Azért gondolom láttad, hogy egy kézikonzol a téma tárgya :) és nem 102cm-es kijelzővel :D

. . .

(#14) Nirvanus

Nirvanus
(tag)

LoL és Dota a buszon, na ez a kemény. :DDD Én 720p-s kijelzővel is elégedett lettem volna. 6"-ra untig elég. Bandits, Re-Volt multiban és néznek az utasok, miért vagyunk megkergülve. :DD

...amikor a veletech helyett velotech-et olvasok... (guruló kocka, hurrá)

(#15) noPublicFG

noPublicFG
(senior tag)

Nagyon szimpatikus ez a mini PC. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#16) XmoD válasza Nirvanus (#14) üzenetére

XmoD
(senior tag)

Dota még oké, de LoL ? :) SteamOS van rajta elvileg.

(#17) energy4ever

energy4ever
(őstag)

Ennek mar ismert az ara? Gondolom 250.000Ft korul lesz, de inkabb tobb. Ha 180.000Ft korul lehetne kapni, itthoni garival, akkor en vennek egy ilyet szivesen.

(#18) K_mester

K_mester
(PH! addikt)

Switch, 3DS, Smach Z, Vita, ennyi kezi konzolt elbir a piac a tabletes idokben? :)

(#19) b.

b.
(PH! addikt)

Ez most a Nintendo NX klónja akar lenni? Az azért combosabb lesz ennél, inkább egy N mint ez, főleg hogy annak már az ára is körvonalazódott,és ha az valóban 450 $ lesz ez nem igen lehet 300 dollárnál több. Azon elég smooth a Skyrim :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#20) XmoD válasza K_mester (#18) üzenetére

XmoD
(senior tag)

Nintendo simán megél a piacon, mivel saját köre van. A Vita pedig elég nagy bukás volt.

(#21) copass válasza XuChi (#4) üzenetére

copass
(PH! kedvence)

(#22) mad1

mad1
(PH! kedvence)

Jo lesz ez adjanak el par milliot,fejlesszek tovabb,es engem erdekel 1 karcsubb amitol nem szakad le a kezem par ora utan,na meg a matt kijelzo is hiany.Hajra hajra :C

Mikor nézed te a vga-dat miközben használod?Fejen állva se.

(#23) Hunter2 válasza Duliee (#13) üzenetére

Hunter2
(PH! addikt)

pont ezért érzem túlzásnak a 1080P-s kijelzőt. Értem én hogy telefonba ez a trendi de itt meg is kellene hogy hajtsa valami. Kisebb felbontással magasabb FPS lett volna elérhető.

Eladó cuccaim (munkaállomások,LCD kijelzők, PC-k, SAS vinyók)--> http://tinyurl.com/jamw5ps

(#24) XuChi válasza copass (#21) üzenetére

XuChi
(őstag)

Mi is kéne ebből "TANULNOM" ????

60fps egyértelműen az amin élvezhető egy játék. 30fps-nél a kamera mozgásnál a háttér akad. 15fps pfff.

Szóval kösz, ezt eddig is tudtam, nem volt mit tanulom okoska.

Inkább neked lenne mit tanulni :C

[ Szerkesztve ]

(#25) XuChi válasza Hunter2 (#23) üzenetére

XuChi
(őstag)

+1, a kisebb felbontás előnyösebb lett volna, na meg egy jobb oldali analog kar is :D

Ez a fejleszthetőség mit takar szerintetek, hogyan is kellene ezt elképzelni? Ha jól értelmezem, a SOC is cserélhető lesz ?? :Y

(#26) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az árra leszek kíváncsi. Majd ha kiderül, akkor azt is meg lehet mondani, hogy gáz vagy sem az FPS ezekkel a felbontásokkal.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#27) exec79

exec79
(tag)

az az input lag skyrim-nel...

(#28) cskamacska válasza b. (#19) üzenetére

cskamacska
(PH! addikt)

Hogy combosabb lesz azt kétlem, mert az RX-421BD egy teljes notebookba való Carrizo APU visszavett órajelekkel. Ha az NX-ben X1 lesz akkor a GPU a felét-kétharmadát tudja ennek, ha Parker akkor kb egálban lesznek, esetleg kicsit gyorsabb a Smach.

Azt viszont megnézem, hogy ha telefonok-tabletek 6 Wattos SoC-kal melegednek, throttlingolnak, és lemerülnek pár óra után terhelve, akkor ez a kézi izé hova vezet el 15+ Wattot és milyen akkumulátor hátizsákot adnak mellé. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) -=RelakS=-

-=RelakS=-
(PH! addikt)

Serious Sam 3-mat ossztott képernyőn viszi? ;]

A felhasználói felület olyan, mint egy vicc. Ha el kell magyarázni, akkor rossz!

(#30) b. válasza cskamacska (#28) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Videóban 1.6 Gflops volt a GPU hoz írva. CPU hiába erős ha az APU GPu része átlag alatti, ráadásul 28 nm
Switch : [link][link]
Gforce 10xx series (Paker,+ szintén 2 Ghz ARM proci, mellőzve x86.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#31) carl18

carl18
(senior tag)

Azért akik itt sírnak hogy csak 30 meg 25 fps jöjjenek már rá hogy ez a kézi konzol nem egy asztali pc!
Igen és szép teljesítmény meg megnézzük mire volt képes a Play Station vita. Jó hogy egy asztali gép mire képes de azért nézzük az árat a helyet meg hogy nem hordozható. Ekkora méretből ez lehetett maximum kihozni ez van!

A globális felmelegedés oka az amd processzor. XD

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.