Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz MongolZ #49 üzenetére

    Ja tehát, volt egy hibás eszközöd ami működött, majd kicserélték és most jól is működik, értem, tehát sikerült összekeverni a hibás termék fogalmát az inkompatibilis fogalmával. Végülis a kettő majdnem ugyanaz.
    Igazad is van, az ugyanaz, hogy valami eleve nem működik vagy a Windows alatt drivert kell cserélni, mert a Windows eleve ilyen.
    Linux alatt nem volt ilyen problémám.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz MongolZ #51 üzenetére

    Valami konkrétumot írjál már erről, mert ez mindenre is igaz lehet, meg az ellenkezőjére is, kb mintha azt írtad volna le, hogy van egy autód, ami 1.1 tonna és volt egy szériahibája, na ebből hámozd ki mire gondoltam.... Pont ez az, hogy elolvastam:

    Aztán alaplap csere megoldotta a problémát. Szintén Intel benne a vezérlő, de ezzel egyelőre nincs probléma.

    Na értem, akkor ezt nem garanciában cserélték, de ezt nem írtad oda. Szóval.

    Sajnos az Intelnek voltak ilyen húzásai, meg kell csak nézni a 2,5 GBit problémáját. Ez mindenre igaz, elég csak megnézni az AMD usb problémáit, vagy a Windows-on felüli kompatibilitását. Egyik sem angyal.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák