Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waveson

    tag

    Se laptopba se mobiltelefonba nem nagy szám egyáltalán. Van mindkettő (iphone 6, mac laptop), a megbízhatóságán kívül (szoftver, hardver) túl sok jót nem tudok róla elmondani. Nagyon drága, kissé elavult a korához képest (Samsung S6-al össze sem lehet hasonlítani, de még talán az S5-el sem nagyon nagyon sok szempontból...).
    Ez ilyen, aki sznob, és azt hiszi hogy a rohadó alma miatt lesz király shavo, az megveszi. És baromira nem érdekli, hogy amúgy csak egy nagy büdös pénzkidobás, mert egy elavult dolgot vesz meg konkrétan aranyáron.
    Nem kell ezeken a dolgokon meglepődni, hogy az apple 4x drágább terméke 2x lassabb (= ~ 8x több pénzt kér el ugyanazért a teljesítményért), így van ez a laptopjaival és a mobiltelefonjaival is. Igazából az ilyenhez is nagy tehetség kell, hogy el tudja mégis adni a dolgait, hatalmas felhasználói táborral rendelkezik annak ellenére, hogy mindenki pénzből él...:D

  • waveson

    tag

    válasz ncsicso #40 üzenetére

    Ja, sokat érek azzal, hogy a telefonom 20 évig telefon marad, amikor 2-3 év alatt (egyelőre) szinte teljesen nullára avul, akkora a technológia fejlődés már jó ideje folyamatosan.
    Mert kb ez az, amivel többet tud jelenleg némely ócska kínai xarnál.

  • waveson

    tag

    válasz shteer #48 üzenetére

    Nem lassú, meg nem rossz egyébként, nem azt mondom. De nem éri meg az árát, igazából erről van itt szó. Én mondjuk a samsungot preferálom ha mobiltelefonról van szó, meg tévéről (ennek ellenére most lg-t vettem 49 colosba mert az tűnt jobbnak. Feleségemnek S5-öse van és sokkal jobban szeretem minden szempontból, kijelző, sebesség, kamera, videó, játékok, filmnézés, netezés, általános használat. Csak és kizárólag azért nem vágtam ki már, és vettem mondjuk egy S6-ost, mert jelenleg nem igazán van időm amúgy sem szórakozni a mobillal (beállítgatni egy újat, telepítgetni, waze-ben elérni azon is 100ezer pontot (:D), meg játékokban elértem ezt-azt és nem tudom át tudom-e vinni az új eszközre, nincs időm utánajárni stb), úgyhogy marad ez.
    Drága, és a vele egy áron szaladgáló például mobilokkal (ha már erről beszélek-beszélünk épp) gyakorlatilag számomra egy nagy nulla. Ezzel nyilván nem megbántani akarok senkit sem, ez az én véleményem. Sokat fejlődik az apple is, minőségben mindig nagyon jó volt, nekem sincs szoftveres panaszom (azon kívül hogy hidegben gondol néha egyet és kikapcsol amikor éppen azt se tudom hova kell menni csak a címet tudom és be van vésve gps-be, nagyon kellemes vicc amikor 40%nál kioffolja magát a hülye idiótája, földhöz tudnám ilyenkor vágni), nem kapok hibaüzenteket hogy ez leállt az leállt, ez nem megy az nem megy...
    Szóval vegyesek az érzelmek, gyors, megbízható, de sok funkció és képesség nagyon elmaradott, évekkel. Pl a kamera, a kijelző, a tv-vel való kommunikáció, a szabadság hiánya, mert zárt rendszer. Ilyenek.

Új hozzászólás Aktív témák