Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz kwzatz #4 üzenetére

    Maximálisan egyetértek veled számomra is meghalt a multi része.
    Egyrészt ez a démonosdi brutális előnyt jelent annak a szerencsés csapatnak amilyikből valakinek sikerült megszerezni.
    Másrészt ez az indult 2 fegyverrel akkora baromság. Persze értem én hogy ez a divat de legalább ebbe a játékba ami próbálja visszaadni a régi időket lehetett volna a pályán való elszórás.
    Harmadrészt a hack modul rész is hülyén van megcsinálva mert ha úgy lenne mint anno az UT-ben hogy gyűjts össze 100 vagy x a szám az most tökmindegy adrenalin kapszulát (bármilyen nevűt) és utánna ki tudsz váltani valami extrát akkor azt mondom oké de ez így hogy pénzért vehetsz extrát...
    Végül hogy 1 órája sem mehetett a multi de már 15-20-as karakterek rohangáltak akiknek erősebb fegyverük lehetett mint nekem ami nem kicsit esély egyenlőtlenség...
    Ja és persze amit már írtak az az irányítás. borzalom.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz szinesz.bob #47 üzenetére

    Nekem elindult a beta előtti hivatalossal de hogy minek azt nem tudom.
    Olyan érzésem volt mint a Májkül Döglesznek az Összeomlás című filmbe...
    Értem én hogy mostmár mindent hülyebiztosra kell csinálni hogy az 1 éves agyhalott majomnak is sikerélménye legyen vagy minimum elkölthesse "véletlenül" apu bankkártyájáról a pénzt ha biztosra akar menni de legalább ennél a játéknál amit a régi generációnak terveztek megmaradhattak volna a régi jó dolgoknál. Főleg ha a single résznél egyfolytába ezt próbálják kihangsúlyozni.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák