Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Seirei

    tag

    válasz B.Gaboo #87 üzenetére

    Fogyasztói kör szűkülésről van szó, ami gyártósorok csökkenésével fog járni, ami további készlethiányt és magas árakat von maga után (már ha minden marad úgy ahogy jelenleg zajlik) így ez a "mindig lesz aki kifizeti" dolog max. féligazság.
    Viszont eljön az a pont amikor már azok sem fogják kifizetni, akik eddig bőven megtehették.

    Nálam pl. néhány hónapja sikerült átlépni ezt a pontot mikor átlépte a 300 ezres határt az a gép amit már összeraktam több oldalon is - mind magyar, mind nemzetközin, hiába tehetem meg hogy kiegészítsem, elvből elutasítom.

    [ Szerkesztve ]

  • b.

    félisten

    válasz B.Gaboo #87 üzenetére

    Videóknál valóban lehet látni,de ez annak köszönhető, hogy a 4 K tartalmak máshogy vannak tömörítve. Sima FHD tv-n is szebbek ezek az anyagok.
    Játéknál valóban van különbség, ha csak az élsimítást nézzük már az is mást mutat a 2 felbontáson.
    Kinek mi éri meg, illetve megtérül e az anyagi befektetés hardverileg és kijelző ügyileg a látványban ebben nem vagyok biztos. Nem hinném,hogy például az én anyagi helyzetemben, belefeccölnék pl + 400 K-t kijelzővel cserével együtt a mostani FHD ra alkalmas hardverembe hogy 4 K-n toljam ugyan ezeket a játékokat.

    TV-m egyébként 4 K HDR, de igazából azt mondom, hogy fényerőn és felbontáson kívül ott tartok ahol ezelőtt 7 éve a Kuro plazma TV-mel, csak elcsesztem 300 ezret ...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák