Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    Nos, én is próbálkoztam vele, de nekem is gyorsan elvette a kedvem azon túl hogy folyamatosan mentek a levesbe az eredményeim a szerverről leszakadások miatt. Persze lehet én vagyok szar sofőr, de egy Project Cars 1 vagy pláne egy Assetto szerintem sokkal közelebb van a valós élethez. Lehet nem annyira tökéletesen szimulálnak minden rezdülést (bár ezt nyilván nem tudom objektíven mérni), de a valós érzetét mégis jobban visszaadják a vezetésnek.

    Van gyakorlatom erős autókkal, van itthon egy 330-as Bmw, meg a főnököm lambó motoros 510 lovas Audi S6-osát is vezettem jópárszor közúton, meg azon kívül volt szerencsém Audi meg Merci demókon is kinn lenni a Hungaroringen ahol elég komoly autókat tesznek az ember alá (ezért jó a vállalati hitel, a bankok most kinyalják az ügyfelet ahogy és ahol csak tudják :DDD ). Azt kell mondjam teljesen elrugaszkodott, pont az említett Camaro teljesen irányíthatatlan, olyan mintha nem lenne alatta rugó meg lengéscsillapító, a legkisebb bukkanón azonnal elveszti a tapadást, ha így viselkedne a 330 kb kukába vágnám a slusszkulcsot.

Új hozzászólás Aktív témák