Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz dokanin #51 üzenetére

    Persze, a föld biztosan hálás lesz, de a játékosok nem biztos... :DD
    Nem véletlenül írják bele a használt vga hirdetésekbe, hogy a kártya bányászmentes, ami ugye megint egy érdekes történet, mert konkrétan nem a bányászat felelős a hardver gyors elhasználódásáért, hanem az a bányász úriember, aki nem tudja, vagy nem akarja alulfeszelve tartani hűvösen a kártyákat, mert nem érdekli, vagy szimplán nem ért ennek a folyamatnak a szakszerű hardveres részéhez, és a folyamatos magas hőfokon járatás, és a rendszeres hőingadozás okozza a hardverkomponensek, és a forrasztások halálát, aminek az idejét bőven ki lehet tolni, ha valaki ugye odafigyel.. :K
    És bizony itt a bibi, mert ugye kit érdekelne, hogy mit csinál hősünk a hardvereivel, de bizony ezt a kártyát el fogja adni, és le fogja tagadni, hogy úgy bányászott vele,hogy a hozzánemértése miatt tönkretette a kártyáit. :))
    Ez pedig nagy probléma, mert igen drága mulatság ez manapság.. Rengeteg embert átvertek a széthajtott kártyákkal,és nem hinném hogy ez a következő tömeges bányászkártyák megjelenésekor ez másképpen fog történni, a gerinc megléte kuriózum ebben a témában, mert nem akarják bukni a hardverbe beleölt sok pénzt.
    De természetesen nem mindenki ilyen, tisztelet a kivételnek, de ezt már sajnos cseszhetik a normális, és szakszerű bányászok, az általánosítás miatt.. :K
    De ez csak az én véleményem.

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz bunfi #75 üzenetére

    Mindennek lehet nézni a jó oldalát, akkor a dark webnek miért ne?
    Ebben a mai világban mutass még egy olyan felhasználóbarát, és egyszerű megoldást arra, ha éppen vennél magadnak egy szexrabszolga gyereket, vagy éppen egy bérgyilkost fogadnál fel, vagy szimplán fegyvert vásárolnál gyorsba, mindezt adómentesen, számla nélkül, viszonylag teljes anonimitást élvezve egy tor szerveren keresztül :DD
    Azért viszonylag, mert ugye ha nagyon akarják azt is törik, csak nagyon nehéz, de mint tudjuk, nem lehetetlen :))
    Elképesztő ez a világ amiben élünk, de amíg van kereslet, addíg kínálat is lesz sajnos...
    Ugye arról nem is beszélve, hogy nagyon nagy meglepetés lenne mindenki számára, ha kiderülne, hogy külföldön (mert nálunk biztos hogy nem) kormány közeli szervek, lásd elhárítás, milyen gyakran használják ki ezt a lehetőséget az anonimitás fenntartására.. :DD
    De ez csak az én véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz wattafaka #79 üzenetére

    A normál neten is megveheted horror pénzért :)), de a dark weben sem lehet olcsó, egy átlagos ,, tranzakció, vagy egy árverés " :DD

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    Egy szó mint száz, ezt az egész mostani piacpolitikát én nagyon gusztustalannak tartom, mert egyáltalán nem tisztelik az átlagos felhasználókat :N, és visszaélnek a helyzetükkel, sőt presszionálnak, hogy gyorsan, sőt akár sokkal drágábban vedd meg a terméküket, ha haladni szeretnél a fejlődéssel, és szeretnéd élvezni az új technológiai vívmányok által kínált előnyöket, amit az új játékok konkrétan alkalmaznak, mert ha nem vagy elég gyors, akkor lúzer vagy, mert mire megveszed, elavulttá válik, és közben már jönnek az újabb termékek,és abból is nagyon kevés lesz elérhető :((( ... Ez egy konkrét savas felbüfögéssel egyenértékű hozzáállás, a kínálat részéről, amit szerintem nem szabadna így ebben a formában megengedni, és ennek a tekintetében ezt szabályozni kellene, mert ezt így egyáltalán nem tartom korrektnek, mivel ez a kripto valuták megjelenése előtt, egyáltalán nem volt jellemző ez a lekezelő hozzáállás.
    Értem én, hogy a sz@ros gamer kussoljon, és örüljön, mert ha a csodaterméket megveszi, akkor pazar élményben lesz része, és a kínálat ugye adott, de sajnos vagy anyagi szempontokból vezérelve nem veszi meg mert drága, vagy termékellátottság szánalmas szintje miatt nem tudja megvenni.
    Szerintem ez nagyon gáz.
    De ez csak az én véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    215-ezerért már van fennt új 3060ti a hardveraprón. :DD

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Vikthor #150 üzenetére

    Nem is értem hogy mi verte ki nálad a biztosítékot, ez egy hardveraprós ,, olcsó " ár volt, még nem is lehet kapni, de már itt volt eladó, tehát nyugalom, lesz ez még így sem, tehát lesz ez még drágább is :DD :DD :C :C
    Kicsit sajnálom azokat, akik eladták (és eladják még mindíg ezt látva) bagóért a kártyáikat, de valójában ha belegondolok, egyáltalán nem sajnálom őket. :(((
    Nagyon sok embert megijesztettek evvel, és ösztökéltek az áron aluli eladásra, evvel mindenki alatt vágva azt a bizonyos fát, székletért-és vizeletért adják oda a kártyákat, és evvel támogatták a gtx 1070,1080as kártyák alulárazását, ami szerintem a jelen helyzetet tekintve méltánytalan helyzetbe sodort sok embert, mivel megint veszik bányászni ezeket a kártyákat akár nagy tételben is, mert még erre is ugye tökéletesen megfelelnek, természetesen nyomott áron, mert már értéktelenek.... :))
    Ez a röhejes, megint a bányába mennek ezek a hardverek is, persze gombokért. :C :DD :C

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    Evvel már azért lehet pénzt keresni 🤣🤣🤣
    [link]
    Kíváncsi leszek arra, ha kijönnek a 12gb-os 3060-as kártyák, vajon mennyite lesznek kapósak a bányákba 🤣🤣🤣

    [ Szerkesztve ]

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák