Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80123904

    törölt tag

    válasz Gery9112 #23 üzenetére

    Mit érdekel engem, hogy más elherdálja a pénzét skinekre vagy sem? Miért kellene megvédeni önmaguktól az embereket? Én teljesen jónak látom a lootboxot, ha ezzel lehet tartani a 60$-os játék árakat.
    Nekem nem kell megvenni, aki pedig erre gerjed, hát hajrá.

    Nem egy fok a különbség a csak skin és az előnyt adó dolgok között, hanem utóbbi nem elfogadható, míg előbbit ki-nem-szarja-le. Addig, amíg nem vagyok rákényszerítve, hogy pénzt költsek a játékban, addig engem nem zavar, hogy van benne ilyen funkció.

    A shadow of war lootbox részét pedig csak divatból szidják az emberek. Nemesis nehézségen vittem végig megjelenéskor és 1 db ládát sem kellett nyitni. Csinálni kellett a küldetéseket szépen sorba és mindent megadott a játék. Egy petákot nem kellett rákölteni semmire. Az alap befejezés után megnyíló grindelős rész sem volt semmi extra. Aki csinálta rendesen a dolgokat, annak lófütty volt. Aki pedig csak végig akart rohanni a játékot...hát az nem tud érdekelni.

    ui: Az tényleg igaz, hogy a gyerekeknél külön oda kell figyelni arra, hogy ne legyenek függők. Ez pedig nevelés kérdése, ami a szülő feladata. Nem pedig a céget kell büntetni, amiért plusz opciót rak a játékba (még ha tényleg az a célja is azzal, amit te írtál). Tartja a jó mondás, hogy aki hülye...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák