Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz KubanitoS #42 üzenetére

    Nekem tetszett az NFSU-U2-MW féle történet (mindegyik, még ha béna is volt). Egy dolgot viszont nagyon hiányoltam. Nem változott az idő. Jó lett volna, ha legalább bekapcsolhatóvá teszik a dinamikus időjárást, ami nem merül ki annyiban, hogy néha esik.

    Én a Carbonnal befejeztem a szériát. A Pro Street-et még kipróbáltam, de az már minden, csak nem NFS...Az autók tetszettek, a Drag versenyeken jó megoldás volt, hogy az "izom"autókat fel lehetett állítani hátsó kerékre, tetszettek az autók is, de ennyi volt...

    Ahogy olvasom, nem maradtam le semmiről. Egy felújított U-U2-MW-t megnéznék, kicsit átdolgozva, összegyúrva az okosságokat (a Carbon-ban debütált testreszabható idomokkal), dinamikusan változó napszakokkal és idővel, és úgy, hogy az elejétől elérhető a teljes géppark fele, legalább. Városrészek, autók, alkatrészek. Persze ne lehessen mindent megvenni, pénz kelljen hozzá, amit versenyekért kapsz (a fogadásos jellegű nehézségválasztás az Underground első részéből jópofa lenne, de bele lehetne pakolni a "Pink-Slip"-et is), a városrészek persze egyre gyorsabb ellenfelekkel legyenek tele, több zsaruval, hogy alap autóval ne legyen kedvünk kihívni senkit, de azért tehessük meg, ha akarjuk.

    Tudom, utópia lenne...Én kedveltem az arcade jelleget, a fizika hiányát (jó, mikor elkap a legkisebb parkolóóra vagy fa is, azt nagyon idegesítő). Szimulátornak ott az GTR-RACE széria.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák