Új hozzászólás Aktív témák

  • kzcs

    tag

    válasz gusthy #27 üzenetére

    Sajnos ez sem teljesen igaz. Én az 1 éve átadott M4 mellett lakom, gondoltam, ha már kötelező a szervíz és mennem kell mellé van 7 év térképfrissítés ugyan frissítsenek már a fedélzeti egységen. Amit meg is tettek cegléden! Hű, mondom üdv megint a 21. században, elindulok hazafelé, aztán látom hogy az autóm megint "repülő" üzemmódban van és árkon, bokron keresztül haladok. Ma felhívtak, hogy mennyire vagyok elégedett... Mondtam, hogy hát ezzel kapcsolatosan egyáltalán nem és jött a szabadkozás, hogy így meg úgy. A srác elszólja magát, egyébként a fedélzeti egységre nem is vonatkozik a 7 év garancia, csak 3 (!) garancia. Mindegy ez, hogy most egy 5 milliós vagy 15 milliós autó, náluk így van. Egyébként az autóval semmi bajom, teszi dolgát így 70.000 km a fedélzeten, semmi extra kopogás, vagy hiba nem volt eddig. Maga a választást nem bántam meg, sőt, de a szerviz és a Mo-i KIA hozzáállását sokszor büntetném, pedig egy márka megítélésében a minőségen túl a második legfontosabb a ügyfél-kommunikáció és kereskedő/forgalmazó közt. Visszatérve, ki tudja milyen hosszú a lista amire nem vonatkozik a 7 év garancia vagy 150.000 km ezek után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák