Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Gradilaci #114 üzenetére

    Ez a különbség nem azért lehetett mert különböző térképek voltak a GPS-ken (gyártóra, frissítésre)
    Ha jól tudom 3fajta térkép van TM - TopMap, TA- Teleatlas, NT - Navteq.
    És még országonként is változó hogy melyik gyártó térképe menyivel részletesebb,és ugye ezután még hogy milyen sűrűn frissítik az adott országra.
    Ezt csak olvastam nem tapasztaltam:
    A TM és a TA kompatibilis egymással a NT-vel egyikkel sem. Határátlépésnél lehetnek gondok a térképtípusoknál.

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz Gradilaci #123 üzenetére

    Nekünk is a 8.3 van fent megszoktuk és amíg a friss térképek ahhoz is jó miért ne

    Frissítéssel én is megjártam már, nem néztem csak azt hogy a dátuma minél frissebb legyen és sikerült egy olyan térképet rátolni a gps-re hogy csak a főbb útvonalak voltak benne, pontos címre nem is vitte el a tesómat(kicsit morcosan kérdezte telefonon hogy ez most miért kellet)

    Amúgy aki használja a POI (hasznos helyek) annak kis infó
    A TomTom Licensing (korábban Tele Atlas) a közelmúltban módosította térkép- és POI (hasznos helyek) frissítési alapelveit, melynek kapcsán a naviextras.com-on elérhető Prémium POI csomagok (a 2010. 3. negyedévi verziótól) megújultak. Míg korábban POI adatbázisok a Tele Atlas térképeivel együtt frissültek, mostantól csak a kibővült; és külön megvásárolható - prémium POI-adatok érhetőek el, melyek nagy számú további hasznos ponttal bővültek.

    Természetesen a korábbi POI-adatbázisok a frissített térképcsomagokkal együtt is használhatóak mindaddig, míg az adatbázist valaki külön nem frissíti az új prémium POI-csomaggal

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák