Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz #94529552 #41 üzenetére

    Én pont nem azt hallom/tapasztalom hogy silány lenne. Nekem van hátizsák (nagyon jó és tisztességesen megvart darab kb 5000 Ft-ért), fogkefe (fele annyi mint a többi hasonló paraméterekkel), lámpa (ebből 2 fajta is, egy RBG vezérelhető éjjeli meg egy USB-s géphez), a családban 6 Xiaomi telefon, 4 power bank, 1 Mi Box, 2 Mi Scale és 4 db Band is van. A vicc az, hogy ezeket nem én ajánlottam mindenkinek, hanem a családtagok a fórumok és a YT videók alapján maguk találták meg. Nah jó, a telefont én kezdtem el tolni, de a többi cuccot egyáltalán nem.

    A legnagyobb minőségi kifogás az az egyik telefonnal volt, buborékos volt a kijelző alatt, valószínűleg a ragasztással volt valami gond, de szó nélkül cserélték az Alza-nál.

    Szerintem az a gond, hogy az emberek sokszor a hype miatt csúcstermékekhez hasonlítják a Xiaomi cuccokat és azok szintjét tényleg nem ütik meg. Igazából szerintem a minden cuccok egy közép-felső közép kategóriát képvisel valamivel olcsóbban mint az ismertebb A brandek.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák