Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz nemlehet #42 üzenetére

    Igen? Nem a mobilokra, okos órákra és telekommunikációs termékekre gondoltam, mert azokat ismerem, és tudom, hogy jó minőségű termékek. A powerbankot meg nemtom miért emlegeted, mint jó példa, hát sok minden abban nem tud elromlani, ha tisztességes akkut raknak bele, amit ugye megint nem maga a Xiaomi cég gyárt.
    A túlárazott fogkeféket se jó példának sorolnám(szintén nem Xiaomi gyártás), negyedáron lehet hasonlót kapni, a fórumon is sokan használják a szintén kínai Alfawise S100-at és klónjait, ennek is van külön topikja, ha érdekel.
    Követed a borotvás topikot? Akkor mondd meg mennyi az arány a Xiaomi borotvát használók és azok közül a silány minőségre panaszkodók aránya. Mert szerintem közel 100%, és te lehet hogy mást hallasz máshonnan, az a te dolgod. Hátizsák, strandpapucs, konyhakés, és még ezer apró cikk, hagyjuk már ezeket. A Xiaoimi cég rendeli, feliratoztatja forgalmazza általában túlárazva, de nem ő gyártja.

    Volt egy xiaomi körkéses borotvám, elromlott, pénz vissza, vettem még egyet. Ezt a kerregést produkálja most a fej pár hónap után, és másoknak is van ugyanilyen gondjuk vele, többen meg írják, hogy pár hónap után eltört a késeket tartó vékony műanyag foglalat, és nincs hozzá alkatrész....

    Az ilyen pedig nem közép és felette, hanem a gagyi kategória, akár tetszik, akár nem, de tovább nem ragoznám, olvasd át a topikot. 5-6 éves Panasonic borotva még mindig tökéletesen működik, hasonlóképpen a 12 éves belépő árszintű Braunról is találsz írást tőlem is, és ráadásul ezek még NiMh akksival vannak szerelve.

    Ezt is ott írják: A Xiaomi csak csupán fogyasztói elektronikai termékeket fejleszt, de Ő maga nem gyárt, mert nincs is technikai háttere hozzá, hanem kiadja gyártásba. Indiába, Malajziába, Indonéziába, Fülöp-szigetekre ...
    Például pár éve a Remingtonnal van közös alapokon, de inkább csak lemásolási alapon.
    Múltkor volt egy rövid film az egyik ismeretterjesztő csatornán, éppen róluk is és hát... mintha garázsműhelyeket látnál...
    Persze nem muszáj elhinni semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák