Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    Mindez azért fogalmazódott meg benne, mivel így lényegében nem lesz lehetőségük Xbox One-t használni a kikapcsolódáshoz. " Többé nem fogjuk látni, ahogy Marcus és Dom kettéfűrészeli a Locustok hordáját, miután visszatértünk egy járőrből valamelyik Afganisztáni bázisra, hogy egy kicsit kikapcsoljunk a valóságból."

    ...ööö? előírás, hogy meg KELL vennie már 0. napon a one-t és nyitócímként érkezik a következő gears? nem is hallottam... a 360-ra ott van 3.5 rész, azzal nem lehet már játszani? :DDD ja meg, ha netán készül is a következő gears, az nem jelenik meg már 360-ra? meg aztán abba is bele lehetne kötni, hogy marcus+dom... spoiler: dom meghal a 3. rész végén, tehát ha nem az eddigi részek közé/elé akarnak újat biggyeszteni, akkor nem is irthatnak már együtt :D ...na de nem kötekedek többet

    #8: vagy épp ellenkezőleg... teljesen el tudja különíteni a valóságot a játéktól és ez szórakoztatja... van ilyen... ismerős katona (repülőgépeknél valami szaki), csomó makettje van otthon, imádja, szimulátorokat is szereti, mégse zakkant... én mondjuk az ellenpélda vagyok, mert vastelepen melózok, szabadidőmben mégse vagyok a vasember :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz nanorambo #66 üzenetére

    hova ez a múlt idő? kijött volna már a one? lemaradtam valamiről? :DDD máshol mondtam, hogy nem kizárt szerintem, hogy ez az egész csak a reklám/hírverés miatt kell, aztán mire kijön: sehol se lesz 24óránkénti kötelező login... majd akkor mondjuk biztosat, amikor már kint lesz a gép: addig bármi változhat

    #67: és aki anyahajón/tengeralattjárón szolgál? gondolom ott se az az elsődleges, hogy minden katona kapjon netet :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    eszembe jutott még egy dolog az íráshoz: ha kötelező kellék lesz a kinect a one-hoz, akkor ezt a katonaságnál beengednék? ha esetleg netet is kapna a gép, akkor simán megszeghetnek vele n+1 szabályt, így szerintem ott megbukik az egész, hogy be se vihetné :DDD

    #73: 5 másodperccel beelőztél :D

    #75: ja úgy már okés :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #85552128 #78 üzenetére

    termékcsatolás: rá lehet fogni, hogy ezért drágább x dollárral és ha ott van az embernél, majdcsak kipróbálja, aztán később még játékot is vehet rá :K színtiszta marketing, csak a durvább fajtából: "lenyomják a torkodon, ha tetszik-ha nem"

    #79: ja, vagy robbantgatás helyett lazsálásképp az afgán terroristákkal versenyeznének dance central-ban, aztán töltögetnék fel egymásnak a képeket erről :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz atti_2010 #121 üzenetére

    katonaságnál még galambpostát meg füstjeleket használnak :DDD az xbox one meg valószínűleg nem füstjelekkel fog kommunikálni (mint anno a legelső széria tápja, ha jól tévedek :D )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák