Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atti_2010

    nagyúr

    válasz Dilikutya #162 üzenetére

    Olyan néptől nem kell sokat várni, ahol a hungry/Hungary "szóvicc" még mindig szórakoztató.

    Nem is nagyon akartam én ezzel az Amerikai társadalmat fényezni mert megvan a véleményem csak próbáltam az ő szemszögükből nézni a dolgokat

    1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Dilikutya #162 üzenetére

    Az a probléma, hogy az Egyesült Államok katonai ereje hozzávetőleg másfél millió katona, plusz fele ennyi tartalékos, és a "militarista" lakosság elég nagyra tehető (alsó hangon is több tíz millió). Ők eddig is a "hazafiak" közé tartoztak. Ezeknek nem fordíthat egyetlen amerkai cég sem hátat.

    Lehet terelni, de ez a hír igencsak komoly ütés az M$ részére, és a jelek szerint bele sem gondoltak, hogy mit válthat ki az egész onlineosdi móka.

    Ha meg a népeket akarjuk hasonlíthatni, akkor két apróságot nem ártana figyelembe venned:
    -Az USA a világ első számú politikai, katonai, kulturális, tudományos és gazdasági ereje. Ha lenézed, akkor azzal magadról állítasz ki bizonyítványt.
    -Ha Magyarország népe eljutna oda, hogy ehhez csak megközelítőt tudna prezentálni, akkor lehetne leszólni az USA-t. Aki esetleg azzal az érvvel jönne, hogy az egy főre jutó Nobel-díjasok, meg ilyenek... khmm... akkor nézze végig csak a azt a listát. Hány is élt Magyarországon, amikor a munkássága miatt megkapta a díjat? Ketten (Szent-Györgyi Albert (aki 1947-ben az USA-ba emigrált) és Kertész Imre (aki szintén többet van külföldön, mint itthon)). Ez a szomorú valóság, nem pedig az álomkép, amit dédelgetünk magunkról...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák