Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz koxkids #83209 üzenetére

    Mi a helyzet az olvasószemüveggel amit csak néha-néha használ az ember? Ugyanez igaz rá?

    (#83206) dugesz77:
    Jaaa, hogy ehhez is ügyesség meg sok gyakorlás kell hogy pörögjön? :U Mert egy tiki-taki vagy yoyo azért nem úgy van hogy megfogod és "megy". Ennyiből akár a tollaslabdát vagy a "kuglit" is mondhattad volna. :DDD

    Amúgy még a nevében is benne van hogy "Anti stress".
    Ha unatkozik a kezed miért nem játszik pl. a másik kezeddel kő-papír-ollót? Olcsó és örök klasszikus. :P (Vagy esetleg akadhat más fognivaló is, pl. ami veled egyidős! ;] )

    De jó, Te akkor ne legyél befordult vagy stresszes, legyél az unatkozó vagy a pont pont pont satöbbi. Hisz ezeket is említettem. :) (De gondolom azt megint csak sejted hogy ha vki nagyobb ökörségekre is kidobja a bármennyi $-t és félpercet sem foglalkozik vele, az se a teljesen egészséges kategória :U (Term. kivétel erősíti a szabályt). Persze mindenki annyit és arra szór el, amennyit és amire akar. Kérdeztek, én meg a legjobb tudásom szerint válaszoltam. :K )

    Egyébként béke. :R (Ígérem, többet nem beszélek a pörgettyűről)

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

  • woodworm

    veterán

    válasz koxkids #83209 üzenetére

    Köszi szépen, ezt már megkaptam.
    Viszont ezt a szemüveget ne hasonlítsd a tescós egyenszemüveghez. Ebben esetleg ugyanaz a kínai lencse van, ami itt is belekerül a belépőszintű szemüvegekbe az optikusnál. Nem egyenméretű, mivel elkéri valamiért az adataimat, tehát beleköszörülik, mint az optikusnál. Egyedül a beépítési minőség kérdéses, de az ugyanúgy fennáll optikusnál is.
    Egyébként szándékomban áll beszámolni róla, ha megérkezik, csak most kihozta a szó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák