Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    Azt hiszem a marketing mindent vitt :)

    A jármú(gépkocsi) elsődleges feladata A-ból B-be eljutni.
    Ergo kiválasztásának elsődleges szempontja a műszaki tartalom megbízhatóság szempontjából. Ez szigorúan a cél és az eredeti ötlet figyelembe vétele. A Közlekedési szabályok úgy vannak megalkotva, hogy balesetek csak műszaki hibából jelentkezhetnek, ha mindenki betartja a szabályokat(meg egy két emberre jellemző egészségügyi probléma, de ugye az mar a szabályba van foglalva, hogy olyan állapotban kell lenni, hogy az ne okozzon problémát). Mivel a műszaki tartalom a főszempont így, nem lesz baleset, így mindegy mekkora az autó és így tovább. A következő szempont a vezető kényelme, ami ugye az idő előtti kifáradást előzi meg, vagy fordítva, ha nem kényelmes több pihenőt kell tartani.

    Na én így vettem autót, vagyis kb $1800 volt meg $1000 ami kellett rá. És volt egy megbízható kényelmes autóm, ami semmit nem ért a piac szamara, de nekem 100%-ban megfelelt, mert teljesítette a fenti követelményeket.
    Ergo ami nektek semmit sem ér az Nekem mindent megér, és ami nektek mindent megér az nekem semmit sem ér :DDD

Új hozzászólás Aktív témák