Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Raysen623 #4 üzenetére

    A Disney-t nem érdekli milyen minőségű játékokat nyomatnak ki. Ők a kasszát nézik. Amíg pedig az EA csenget (és csenget), addig őket az se érdekli, ha Star Wars tetrisekkel szórakoznak.

    Kár, dehát ez van...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    @ProEvoFan: Ez a fogyasztók hibája is.Sőt... Ha nem vennénk annyi "szart", akkor talán változtatnának a minőségen.A számozott új Star Wars filmek botrányosan gyengék...Az Utolsó Jedit a kritikusok agyon dicsérték...nekem óriási csalódás volt.

    Bocsi, de ezt üzleti alapon csinálják, tehát emiatt especiel nem ekézem őket. Az SW VII. része több, mint 2 milliárd dollárt hozott a mozikban, a VIII. része is 1,3 milliárdot. Tippre még fele ennyi bevételt hozott neki a merchandize. Olyan masszív kasszacsilingelés ez, hogy egy üzleti alapon működő céget picit se fog érdekelni, hogy akadnak kritikus hangok.

    Ugyan ez van a játékoknál. Amíg milliók vásárolják meg az Battlefront 2-őt, meg a hozzá tartozó DLC-ket, pass-okat, addig pont magasról tesz rá az EA, hogy egy réteg meg teljesen más játékot vár tőlük...

    @Raysen623 : A 7. rész közepes minőségű volt nálam, a 8. már jónak mondható részemről.

    Ezek szubjektív dolgok, én mindkettőt irgalmatlan gyengének tartom például...

    Nincs szükségem több előzményfilmre, mert unom. Új részeket szeretnék, új karakterekkel akár a régmúltból, akár az eljövendő korszakokból.

    Ő is azt írta, hogy a számozott részekkel van gondja. A Rogue One nála is kivétel ezek alapján...

    A stúdiók azonban ezt nem teszik meg, mert a magadfajták is teljesen bele vannak révülve a Lucas féle mai szemmel nézve gyenge 3 részbe.

    Ez megint szubjektív, especiel én a klasszikusokat (Ep. IV.-VI.) alapműnek tartom, anno a Prequell-re (Ep. I.-III.) irgalmatlanul prüszköltem (kill Jar-Jar Binks csoport lelkes támogatójaként), de az Ep. VII. és pláne az Ep VIII. után határozottan megszépült az előzmény trilógia is...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák