Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz keIdor #48 üzenetére

    Szerintem ez az a cim ami lefedi a legtobb korosztalyt, jatek irant erdeklodoket. En pl nem vagyok erdekelt a divisionben vagy autos jatekban. Ha a far cry-ra ranez anyuka, akkor azt latja, hogy drogozas, karomkodas, eroszak van benne es mond egy nagy NEM-et a gyermeknek.

    Egyszeruen az AC-t tudjak a legtobb embernek eladni.

    Ezekben a jatekokban ha van fosztori, meg ezer mellek kuldetes, en sokszor ugy erzem, hogy mar nem tudom kovetni, hogy mi is tortenik. Az angolom boven jo hozza, de egyszeruen sok ido telik el ket fokuldi kozott, hogy folyamatosan tudjam mi is tortent, vagy tortenik. Szedem ossze a cuccokat, outpostokat meszarlok, mellek kuldiket csinalok, vagy szimplan nem jatszok egy darabig es igy a fosztori elhalvanyul.

    Viszont vannak jatekok, ahol te magad vagy a sztori, azok tenyleg emlekezetesek mindig.
    Most kezdtem el Senua-t es imadom. De ott volt a Firewatch is most par hete, amit elveztem.
    Ezeknel a nagy cimeknel ezer kuldivel en mar csak a jatekmenetet elvezem es toltok el veluk sok idot.
    Kiveve a Witcher 3. Abban van 260 oram es ket vegigjatszasom. Az valahogy kepes volt ugy megfogni, hogy minden betut elolvastam es kovettem benne. Az szamomra minden idok legjobb jateka. Overallban.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák