Új hozzászólás Aktív témák

  • Jigoku

    tag

    Hú, nem tudom, ki hogy van vele, de nekem igen bejött a konferencia meg a bemutatott játékok is. Azok az indie játékok is nagyon cukinak/érdekesnek tűntek, pedig eddig azokkal se igen próbálkoztam még.

    A Battlefield volt a másik nagy "meglepi", eddig sosem érdekeltek annyira, de így, hogy nem lesz lootbox meg season pass (asszem azt mondták xD), már egészen más a helyzet. :D

    Az Anthem meg tuti vétel lesz. Elég körülményesen magyarázták ezt a "single player, de van coop"-dolgot. Ezek szerint gyakorlatilag úgy lesz, mint a Monster Hunter Worldnél: a "bázison" egyedül vagy, de ha küldetésre mész, vihetsz másokat is. Szóval lehet egyedül is játszani, de aki nem szereti a kihívásokat, vagy másokkal jobban szeretne együtt játszani, mert úgy jobb buli, azokra sem "kényszerítik" rá az egyedüli játékot.
    A páncélok meseszépek, ahogy a világ is annak tűnik. Mivel pedig a Bioware csinálja, a sztorira sem lesz szerintem panasz. Jajj, azt hiszem, szerelmes vagyok. :,D :))

    [ Szerkesztve ]

    PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Új hozzászólás Aktív témák