Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • titi1990

    tag

    válasz Gainka #32 üzenetére

    Mint mondottam, az eddig látottak alapján jelentettem ki a véleményemet a játékról (inkább gameplay-ről), amihez egészen addig tartom is magamat, amíg a béta meg nem győzi személyemet arról, hogy ez megér majd kb. 25-30k huf-ot season pass-szal/prémium-mal együtt (gondolom lesz az is, mint minden játékuknál).
    Próbáltam magamat meggyőzni, hogy lehet azért jött le negatív kép a dologról, mert olyanok játszottak a bemutatón vele, akik teljesen laikusak a Battlefieldek világában, de utána átgondolva egy átlag szerveren ugyan ennyi, ha nem több agyhalott idióta futkos fel-alá.
    Remélem a béta után ezt visszaolvasva csak nevetek majd a korai kijelentésemen, de jelenleg ez nagyon nem győzött meg.

    Ui.:Azt az announcer-t meg nem értem miért nem lehetett valami korhű megoldással megcsinálni, mondjuk a trailerben aki a katonára ordított sokkal többet adna a fílinghez.

    [ Szerkesztve ]

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Gainka #67 üzenetére

    Pont ezért nem játszok multival. Ha mindenki rohan, nekem is kéne, különben kilőnek. A másik a szerverekre véletlenszerűen összedobált játékosok, idegenekkel játszani nem érdekes. Alapjaiban szar a mai online játéktér. Ezen nem változtat 1-2 jármű, meg néhány beosztás.

    Ez a játékmenet ugyanaz, ami bármelyik Battlefield-ben, Battlefront-ban ott volt, csak mások a fegyverek, skinek.
    Nem sírnék az 5 géppisztoly miatt, mert tisztában vagyok vele, hogy ez az I. világháború, és nem Vér István heti paintball meccse.

    Lényeg az, hogy ennek az I. világháborúhoz nem sok köze van. Remélhetőleg az egyjátékos mód több beleélhető órát ad majd, a II. világháborús játékoknál is az volt a jó. Multiban nem sok háborús érzés marad, amikor páran kergettük egymást a pályán, mindenki megy mindenfele, folyton mozgásban vannak a játékosok. A valóságban ez úgy néz ki, hogy a lövész befészkeli magát a templomtoronyba, a többiek a házakba, sáncok mögé, az ellenség pedig rohamoz, meg házról házra jön.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák