Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz CptAdamica #9 üzenetére

    Minden CoD -nak a "magja" évről évre ugyanolyan, erre építenek, és ettől élvezetes sokak számára, köztük számomra is. Nyilván a pörgős multi, az ugrálós elemekkel amit pár éve bevezettek, ez jön majd, új fegyverekkel, pályákkal, és apró újításokkal/extrákkal. A CoD erről szól, mindig is ilyen volt, és ezt mindenki tudja is - ennek fényében vesszük meg, vagy nem vesszük meg a játékot.

    De amúgy szeretettel várunk a BF1 topikba, ha meg is tudod indokolni, hogy miért lesz szar, mi megtudjuk.

    Nem, köszi, én nem vagyok olyan hogy egy nem tetsző játékot csak azért is lehúzom, hogy vitát gerjesszek. Egyiknek az tetszik, másiknak meg a másik. :)

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • tixem

    addikt

    válasz CptAdamica #9 üzenetére

    "Semmi trollkodás nélkül nézd meg a tavalyi multit, teljesen ugyan olyan lesz."

    Nehari, de ez nem igaz talán a battlefield-re ugyanúgy? Végignéztem az e3 multi trailert, újat nem láttam benne, sőt. Egy ideje már ugyanaz ott is a multi. Van egy alap szisztéma, az megy évről évre, itt is ott is. Nem tudom ebben mi a szenzáció, hogy ugyanaz. Igen az. BF-ben sincs túl sok újítás.
    A témaválasztás meg szubjektív, nekem se jön be, baromságnak tartom, de kicsit unalmas már tényleg ez a folyamatos cod fika ami megy mindenhol. A traileren lévő sok dislike-nak is nagyrészt ez az oka. Nyakamat merném rá tenni, hogy sokan direkt erre utaztak rá.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák