Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Nekem várósabb,mint a Battlefront,jönne inkább ez ősszel...
    Mekkora dolog lenne újra egy szerós-adminos-csalásvédelmes(!) multi,pálya és modszerkesztővel! :C
    Amitől félek...hogy oké,ez egy Doom...de a mostani játékok után legalább a multit fel kéne tupirozni killstreakekkel,ruhákkal,szintlépéssel,megnyitható fegyverekkel,egyéb csecsebecsékkel,ha kasztokkal nem is,és evidensen legalább a CoD-okból átemelni a csapatosabb játékot,pl.Domination,mint nagy kedvenc Search and destroy...
    És a gadgetek is kellenének.Persze nem feltétlen CoD szinten,de lézeres bombák,radar,extra fegyver+ruha,osonás,kicsit lassabb,taktikusabb játékmenet,álca,ha a másik fél is választható,akkor varázslatok,"beleköltözős" lélekrablás,teleport,erre-arra immunitás,pl.tűz,plazma,extra nagy ugrás,sebesség...
    Mert bármilyen szép,jó lesz is,mostmár a puritán deathmatch,team deathmatch kevés lesz.Tök mindegy,hogy csillog-villog,stb.Pár nosztalgiaarc persze elélvezne,hogy futkosás,rakétavető,tömeggyilkosság,de az újabbak azt mondják,semmi stratégia,extra,semmi fejlődés,semmi tamagotchi-nevelgetés? :DDD
    Ráadásul ebből nem jön ki évente új sem,remélhetőleg a season passos rendszert se örökli.Fegyó,ruha,ilyesmi DLC-k jöhetnek játékba nem nagyon beavatkozó módon.
    És persze millió challenge,amiért olyan jár,ami látszik is a pléjeren.
    De ez van,remélem,ránéznek az Advanced Warfare-re,ha már a vidiben ott a boostos ugrás.És 6féle fegyver se váltja meg a világot,agyoncustomizáció nélkül.ÉN is akkor kezdtem,amikor kijött a wolf3D.DE mégis azt remélem,hogy egy jó értelemben véve elengedik a nosztalgia kezét végre multiba,és egy nosztalgikus single lesz,egy a mai kornak megfelelő multival az eredmény!

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák