Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ez bizony király lesz. :)

A videók minőségéért elnézést, a nap folyamán cserélve lesz természetesen normál minőségűre. :) :R

Live-Die-Respawn

(#2) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Szerintem ennél tuti nem várok egy árazást se, imádom a Doom sorozatot, de főleg az 1-2-t. :Y

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#3) oriic válasza cyberkind (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ez leginkább az első részekre hasonlít szerintem.

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

A Doom az Doom, király lesz. Mondjuk a loot rendszer elég idegen a grafikához viszonyítva. Furán néznek ki azok az ikonok amik "kipotyognak" az ellenfelekből. És az se rémlik, hogy double-jump lett volna valaha a Doom-ban. Ezeket leszámítva hangulatos volt.

Homo Ludens

(#6) Devilhun_HUN

Devilhun_HUN
(aktív tag)

Várjuk sok szeretettel. :-)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#7) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Igen az nekem is furcsa kicsit, de talan változtatnak rajta. Amit hiányoltam az a beta időpontja. :(

Live-Die-Respawn

(#8) Kicsimix

Kicsimix
(őstag)

Na ez kell nekem bár mi áron :K

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9) huskydog17

huskydog17
(addikt)

Oooh IGEEN!
Az id Software FELTÁMADT! :C

Végre oly sok év után ismét brutálisat alkottak. MEGA-EPIC, igazi Doom hangulat, a fegyverek, a démonok mind visszatértek az eredetiből, így kell ezt csinálni! A játékmenet abszolút zseniális, kiváló, mestermunka! :Y
Most már csak a PC port minősége miatt aggódom, a többiről abszolút meggyőztek! :C

Azt a BFG elsütést de megnéztem volna! :D

Szememben ez viszi az egész E3-mat, most már csak a Shadow Warrior 2 gameplay-t kel megvárni. Ejj, FPS terén jövőre nagyon el leszünk kényeztetve! :)

[ Szerkesztve ]

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#10) kriszpontaz

kriszpontaz
(veterán)

Erre érdemes volt várni, ütős lesz de nagyon. Remélem a COOP móka nem marad ki belőle ha már multi lesz benne.

(#11) dergander

dergander
(addikt)

Nemakarom megbántani a nagy Doom fanokat,de ez elég gyenge... mármint az egész dolog nagyon egysikú hentelés,lesz-e egyátalán valami story vagy csak megyünk és agyatlanul öldösünk?

(#12) cyberkind válasza dergander (#11) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Erről szólt a Doom 1-2, márpedig ez azt követi.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#13) kriszpontaz válasza dergander (#11) üzenetére

kriszpontaz
(veterán)

Olyan nagy sztori sem az 1ben sem a 2ben nem volt. Mit is vártál?

(#14) dergander válasza cyberkind (#12) üzenetére

dergander
(addikt)

Csakhogy megint visszakanyarodunk oda , hogy amit 20 éve alkottak az akkor jó volt,de most annyira nem,manapság nem minden az hogy megyünk és hentelünk,gondolj csak az új Serious Sam-ra , a 2000 évben éltem haltam érte,de most az új résszel már nem játszanék és rajtam kívül még vannak pár 100.000-en. Csak annyit akarok kihozni ebből hogy érdemes egy jó fősztoryval megspékelni,vagy különben nemfog nagyot hozni,de ahogy látom az ID tech 6 motor se fog remekelni a részletgazdag textúrákkal akárcsak a többi... Mindenesetre várom,meglátjuk mi lesz de igy videóbol nemnagyon nyerte el tetszésem,kevésnek érzem a játékmenetet. :U

(#15) cyberkind válasza dergander (#14) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én erre csak azt mondom, hogy az új Wolfenstein-t sokan temették, azt mi lett a vége. :))

(#16) s912

s912
(aktív tag)

Egyenlőre próbálom összerakni a látottakat.. Mindenesetre meglesem belassítva még párszor :)

42mp-nél hogy szétkapja láncfűrésszel a.. az egy imp?

bethesda hivatalos youtube videójánál azt írják, hogy van benne pinky.. mégis hol?

[ Szerkesztve ]

(#17) WayneGace

WayneGace
(senior tag)

Tetszik. Összetettebb történetet is lehet írni szerintem, ha akarnak.

(#18) s912

s912
(aktív tag)

53mp-nél archik :)

ugyanitt mancubus mögött szál fell Revenant..
ááááá

54mp-nél az caco vagy pain elemental?

[ Szerkesztve ]

(#19) s912

s912
(aktív tag)

54mp-nél van pinky (csak nagyon gyorsan elsuhan)

.LnB: "Mondjuk a loot rendszer elég idegen a grafikához viszonyítva. Furán néznek ki azok az ikonok amik "kipotyognak" az ellenfelekből."

Én vagyok vak hogy nem látom ezeket a kipotyogó dolgokat? :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Király. Ütni fog, és minden benne van ami a háromban jó volt, csak pörgősebb a harc. Jók a kivégzések.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) kriszpontaz válasza dergander (#14) üzenetére

kriszpontaz
(veterán)

A DOOM.com -on fent lévő trailert kellene megnézned mert ott élesek a textúrák.

(#22) oriic válasza s912 (#19) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Pedig többször láthatóak, szörnyekből esik ki ammo gondolom.

(#23) Godlike79

Betettem azt a trailert is a hírbe. Ahogy látom a gameplayes videókból egyelőre nincs jobb minőségű.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#23) kriszpontaz válasza dergander (#14) üzenetére

kriszpontaz
(veterán)

[link]
(#22) orichalcos : meg ahogy látom automatikusan felveszi nem kell végre darabonként lehajolgatni érte.
COOP tényleg csak olyan formában lesz benne ahol a BOSS-t kell legyőzni meg aréna szerűen hullámokban jövő támadást kell átvészelni? Azt hittem lesz Campaign COOP :(.

[ Szerkesztve ]

(#24) Plazmacucci válasza kriszpontaz (#23) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

Viszont a multi nagyon pörgős, Q3 szerű ami nagy pozitívum.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25) s912 válasza Plazmacucci (#24) üzenetére

s912
(aktív tag)

Doom Custom Map Demo! E3 2015
[link]

Doom 4 - E3 2015 Coverage (all cinematics and gameplay only)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#26) .LnB válasza s912 (#19) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Vagy te vagy vak, vagy fogalmazási/értelmezési problémába ütköztünk :)

Homo Ludens

(#27) s912 válasza .LnB (#26) üzenetére

s912
(aktív tag)

Közben rájöttem, hogy ide más videó van linkelve, mint amit én néztem. Először csak a trailer-t láttam, abban nem volt :D
De most már látom a 15perces gameplay-t is

(#28) .LnB válasza s912 (#27) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Szerintem teljesen környezetidegen ilyen formában az a megvalósítása a lootnak.
És a hud sem tetszik ha már itt tartunk, de ennyi. Több dologba nem tudnék belekötni.
Ez a sisak dolog nagyon Halo-ra hajaz szerintem.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#29) Fred23 válasza s912 (#25) üzenetére

Fred23
(veterán)

Jó ötlet volt nagyon ez a SNAPMAP. Nem vagyok egy nagy DOOMos, de ezzel a lehetőséggel csináltak hozzá nekem is kedvet.

(#30) snecy20

snecy20
(veterán)

Nagyjából olyan várakozás van most bennem mint 12 éve a Doom III előtt. :)

(#31) cyberkind válasza snecy20 (#30) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Bennem nagyobb, az előzetes képek és hírek miatt.

(#32) mlinus

mlinus
(őstag)

A játékmenet engem nem hatott meg annyira. Látszólag könnyű fokozaton volt, illetve szokásos "lassan megyünk és lassan körbenézünk" demo volt, ráadásul kontrollerrel játszva. Így kicsit statikusnak tűnt, alig támadtak az ellenfelek és marha lassú volt a haladás.

De, aztán a show után leadták a gameplay trailert katt 1080p60-ra és azért ez már eléggé bejön, itt már van sebessége a dolognak.

A loot nekem se tetszik, meg attól félek hogy a ryse szerű kivégzések 20 perc után unalmasak lesznek, de igazából a wolfenstein TNO is baromira tetszik, és annak is hasonló hibái vannak. Mondjuk ez lehet hogy a modern fps-eket minősíti inkább.

(#33) oriic válasza mlinus (#32) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"ráadásul kontrollerrel játszva."

A bemutató Xbox One-on futott.

(#28) .LnB

"Ez a sisak dolog nagyon Halo-ra hajaz szerintem."

Ez szerintem egyáltalán nem gond, korábbi részekben is sisakban tolta, és hát a jövőben vagyunk, simán lehet HUD a belső felén. Sőt, igazából így van csak értelme az egésznek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34) .LnB válasza oriic (#33) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Elég baj az! Doom-ot konzolon demózni.... :/ Ez van, ide fajult ez a qva világ... ;]

(#33) orichalcos Nem feltétlenül baj az a sisak. De megpróbálhattak volna valami retro style HUD-ot rittyenteni. Nem zavar, csak a Halo jutott az eszembe róla, már a sisakról is nem csak a HUD-ról.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#35) cyberkind válasza oriic (#33) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Már csak az a kérdés hogy mit kapunk a gyűjtőiben, egy ilyen sisak jöhetne.

(#36) snecy20 válasza mlinus (#32) üzenetére

snecy20
(veterán)

Forradalmi újításokat már nem érdemes várni játékmenet terén egy FPS-től. Legyen lebilincselő és addiktív hatású, az már pont elég. Mondjuk az ID tarsolyában mindig ott van némi innováció...

(#37) cyberkind válasza snecy20 (#36) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez az ID, már nem az az ID, más szelek fújnak.

(#38) mlinus válasza snecy20 (#36) üzenetére

mlinus
(őstag)

Én pont, hogy nem várok semmi újítást, csak annyit írtam hogy a tempó elég lassúcska volt a demóban és megfigyelhető volt a consolitis betegség 1-2 tünete :DDD

(#39) Bj Brooklyn

Bj Brooklyn
(aktív tag)

Nem is tudom... :U Nekem az összes DOOM megvan, szinte az összes platformra és valamennyit végig is nyomtam ( és a Quake sorozattal is ugyan ez a helyzet ). Időközönként elő is veszem ( vagy vesszük haverokkal ) valamelyiket a nosztalgiázás kedvéért. De, amit most láttam, az valahogy nekem kevés volt. Én ennél valamivel "többet/ innovatívabbat" vártam. Valami "korszakalkotót". Ha legalább nem is "korszakalkotó", de ne legyen. egy Crysis-be öntött Serious Sam. Nem hiszem így, a bemutatók alapján, hogy ez most 5 percnél tovább le tudna kötni. Amit "töröltek" Doom projektet az valahogy jobban tetszett. Bár arrol a verzióról rengeteget olvastam és örültem annak, hogy egy kicsit másfelé akarják vinni az egészet. De lehet, hogy csak az a baj, hogy menet közben felnőttem :DDD .

[ Szerkesztve ]

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#40) snecy20 válasza mlinus (#38) üzenetére

snecy20
(veterán)

"A játékmenet engem nem hatott meg annyira."

Erre írtam. :)

(#41) SenorGrande

SenorGrande
(senior tag)

Nem lenne/lesz ez rossz, de... kontrolleeheheeer... :O Ez tart vissza a konzoloktól. Van nekem is pc-hez, de TP/FP nézetű játékokhoz nem tudom használni. Borzalmas. Még az ilyen videóktól is kiborulok.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#42) falijja

falijja
(őstag)

Végre...quake 3 arena te vagy az....? :D

(#43) .LnB válasza falijja (#42) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Nagyon nem ő az! (szerencsére)
Ki is tépném a hajam ha a következő Quake-be behoznák a doube jump-ot!

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#44) Pöttön

Pöttön
(őstag)

Nekem tetszik, és várom nagyon!
Tényleg hozza a Brutal Doom játékmenetét, engem megvettek kilóra. :D

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#45) falijja válasza Pöttön (#44) üzenetére

falijja
(őstag)

Az érdekes az, hogy ha egy cod ról lenne szó az szar lenne, mert ugyan olyan kb minden rész :DDD De ez most nem az, pedig ez is kb ugyan olyan, mint a régi részek..ez hogy van...? :N

(#46) cyberkind válasza falijja (#45) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Igen ám, csak 12 év alatt min. 12 CoD jön ki, amíg Doom csak 1, vagy 1 se. ;)

(#47) ripla válasza .LnB (#28) üzenetére

ripla
(őstag)

ööö... maradjunk annyiban, hogy a halo sisak hajaz a doom-ra.
a doom promó képein, a 90-es években, már így nézett ki az a sisak. ott már akkor így irtottuk a démonokat, amikor a halo dizájnerei még az udvaron tologatták a csattogós lepkét. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Lite

(#48) falijja válasza cyberkind (#46) üzenetére

falijja
(őstag)

Jó oké, de nem kötelező megvennie az embernek az összes részt, elég ha 12 évente egyet vesz nem...? :DDD

(#49) oriic válasza ripla (#47) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Gonosz leszeeek: :D

Nem egészen. Bungie már a Marathon-ban is ilyet mutatott be, és az 1994-es, a Doom meg 1993-as. :D Szóval max egy év van közöttük. :DDD

szerk: A Marathon című játék továbbgondolása lett a Halo. :)

Live-Die-Respawn

(#50) ripla válasza oriic (#49) üzenetére

ripla
(őstag)

most hallok először erről a marathon nevű játékról. :O

Huawei P20 Lite

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.