Új hozzászólás Aktív témák

  • kovsol

    titán

    válasz Wolverine #20 üzenetére

    lerágott csont szerintem már, de mind1 kinek mi jön be:
    igen most már hülye achivmentekkel kell kihívássá tenni a játékot, az a gond engem nem érdekelnek az achi pontok, amúgy level 60-on Elemental Gankery ben voltam, level 70-en illidan killig Order of Watchers majd Sunwelltől Revised guildben voltam, nem egy haverom ment át hordába PE be (Grim Funeral most már) nekem nem volt lelki erőm még1x hordás karit húzni később meg pénzem nem volt mikor már lehetett, hogy átvigyem a karikat hordába ez van, tudom hulladék wow "karierem" volt, de akkor is mikor szerver first illidan kill megvolt és ráadásul egy illidanos staffal lettem gazdagabb, második killen meg egy illidanos cloth fejessel, az olyan érzés volt amit azóta nem éreztem egy szerver first killen se hiába volt hc kill akkor se, ez van tudom gáz vagyok, vagy szimplán kiégtem és azért nem érdekeltek a dolgok már
    témát nem fojtatom, mert persze van akinek ez jön be, de az én baráti társaságomnak akikkel együtt tolom évek óta kb mindenki így gondolják már és kb ha két ember várja közülük az új kieget

    meg mikor sunwelles gearben 20 fővel levertük naxx25 -t na ott kiábrándultam eléggé az lehetett a nagy gond :(

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

Új hozzászólás Aktív témák