Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz GoldhandRent #16 üzenetére

    ha meg új, de 4.0 alatti
    Mi az ami új de 4.0 alatti? Ha nem éri el a 4.0-át akkor nem 4.0-ás.

    hiába usb 3.2 rev8.4, nem tud 10wattnál többet
    Nem feltétlenül csak sebességet kell jelölnie a 4.x-nek: Ha 4.0-ás tudja azt amivel a 4.0-át megtervezték, ha sebességben jobb jön ki akkor +0.1, ha áramfelvételben +0.1. Ha egy eszköznek kell a X watt, akkor kell neki az 4.X. Ha sebességben akkor 4.Y. Ha utána kihoznak egy gyorsabb ugyanolyan wattút, vagy magasabb wattu ugyanolyat, akkor, vagy mindkettőben jobbat, akkor az 4.(x+1). Ha nekem kell egy adott wattú, adott sebességű, akkor nekem egy USB Q.R szűmú vagy jobb fog kelleni és kész. Minden újítással felfele kellene haladni.

    De -oké, hogy wiki- már megy a Gen-ezés

    mint a fényforrásoknál Ha kevesebbet fogyaszt, akkor kevesebbet fogyaszt... ez nem újrakezdés,
    a második féle meg pont fordítva: a fogyasztást kell nézni a lumen függvényében: adott világosságot akarok a lehető legkevesebb fogyasztással, és nem adott fogyasztást a legvilágosabban, nem?

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák