2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)

Jééé, Idave kolléga is cameózik egyet. :DDD

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#2) ldave válasza Bad Pritt (#1) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Alap :D

A Slime draws near! Command?

(#3) oriic válasza ldave (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ezek után másképp is nézek majd rá: :D

Live-Die-Respawn

(#4) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Amúgy nagyon jól néz ki ez a DQ így PS4-en. Csak erről a készítő Armor Project-ről nem lehet semmit se tudni, kifélék, mit csináltak korábban. A Level-5 mire DQ-t csinált, már egy ismert csapat volt.

(#5) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Én amúgy azt sajnálom csak, hogy a Dragon Quest széria is kezd "elkurvulni". Ez alatt azt kell érteni, hogy azelőtt a mindenkori legsikeresebb platform kiváltsága volt a cím SNES - PS1 - PS2 - NDS, majd a DQX volt az első, ami a kiváltságos Wii verzió után, viszonylag rövid időn belül kapott portokat, most a XI is eleve három platformra jelenik meg. Meh...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#6) ldave válasza Mister_X (#5) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ez nem elkurvulás. Itt írtam róla, hogy miért van ez így,

(#7) Mister_X válasza ldave (#6) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Ezzel tisztában vagyok én is, hogy a hazai piac kényszerítette őket erre a lépésre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#8) ldave válasza Mister_X (#7) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Akkor nem értem a kiakadásod. Ha csak 3DS-en jelenne meg, akkor sose kapnánk mi itt nyugaton belőle. Ha csak PS4-re jönne, Japánban lenne bukás.

(#9) Mister_X válasza ldave (#8) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Azt mondtam, hogy megértem, nem azt hogy elfogadom. Persze az én nézőpontom lényegtelen ilyen témákban, de látni, hogy egy trend tört meg.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.