Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    Egy ideje már én is ezen a játékon függök :DDD Csak annyit mondanék, hogy egyes helyeken szó szerint percekig tölt, ami eléggé megtöri a hangulatot. Mondjuk amikor A helyről B-n keresztül C-be akarsz jutni, akkor B és C betöltésénél is meg kell várnod azt az 1-2 percet, ami elég uncsi. Főleg ha csak egy üzenetet akartál vinni, hogy sikerült megcsapnod akit kellett, vagy megtaláltad, amit kértek.

    A csapattársak skálája marha széles, szóval szinte tökmindegy milyen karaktert csinálsz az elején. Praktikus a főhősnél a meggyőző fícsört felfejleszteni, azzal sok előnyt ki lehet hozni. Meg ami még elég célszerű az a zártörés és lopás felfejlesztése. Nekem egyelőre a pap(gyógyító)+mágus(támadó)+tolvaj(zártörő, dumás)+verőember kombó tűnik a legjobbnak, bár a karakterek jelleme miatt nem gyszerű korrektül egyben tartani ilyen társaságot. De éppen ettől jó a játék. Mondjuk hardon már nagyon meg kell terveszni a csatákat, eaysn meg a beépített harci taktikák mellett alíg kell hozzányúlni az akcióhoz.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz Breki's #32 üzenetére

    Azért 2 GHz-es Pentium Dual-Core-ral és ma már nem éppen ász GF 8800GT-vel nem nagyon kellett butítani. Az viszont való igaz, hogy nem egy csúcslátványos a játék. Semmivel nem szebb mint mondjuk az Oblivion volt 2006-ban, de szerintem egy ilyen játék inkább a történetről szól. Ami szerintem csak olyan mértékben lineáris, hogy lényegében egy variációja van a fő szálnak. De ebben a zsánerben hirtelen nem is tudok olyan játékot mondani, aminek több, lényegesen eltérő lenne. Az eleje, a beavatásig nekem nagyon tetszett, onnan viszont tucat n+1-edik sztorinak érzem. Viszont a társakkal dumálás, és ahogyan egymást piszkálják, az tetszik :)

    Ja és egy bug, meg egy röhejesség: egy ideje a fő karakterem úgy harcol, hogy kard és tőr helyett az íjjal és a tegezzel gyelpál :) Az meg elég gyalázatos, hogy nem lehet beleházolni a szépen tükröződő pocsolyákba. Meg egyszer-kétszer beakadtak már questdialógusok is.

    Summa summárum, év játéka tutira nem lesz, de RPG vonalon juthatnak neki díjak (pláne, hogy a Mass Effect 2 csak jövőre jön).

    [ Szerkesztve ]

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz Vistaboy #34 üzenetére

    Be is b@szna, ha az aláírásodban szereplő konfiggal nem menne minden maxon grafikával :DDD

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák