2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Helmoras

Helmoras
(őstag)

A Dragon Age 1 el elég sokat játszottam, számomra hasonlított a newerwinterekre amiket nagyon szerettem. A második rész már kevésbé volt szimpatikus, remélem ez jó lesz, egyet értek a cikk iróval inkább később jöjjön de legyen jó :)

(#2) trufa12

trufa12
(addikt)

Hát ez szomorú, erre a játékra várok ... (várhatok még ) :(

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#3) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Dolgozzanak csak rajta serényen, az első rész is majd 5 évig készült, meg is lett az eredménye. Én bízom a srácokban.

A Slime draws near! Command?

(#4) Gave

Gave
(őstag)

A modellek nagyon szép részletesek.

Viszont ezt a rajongótábor visszajelzést nem is akarom értékelni. Ha valami hiányzik a régiből egyből megy a rinya, ha meg nagyon hasonlít az elődökre akkor meg fújj lehúzás új köntösben, meg semmi innováció..

:))

(#5) Rexdemon

Rexdemon
(aktív tag)

"akkor lesz esélye a BioWare-nek, hogy visszanyerje a rajongók bizalmát, melyek elvesztek a Dragon Age 2 végigjátszása közben" <= ehhez tekerniük kell rendesen. Inkább várjanak vele felőlem 2015ig, csak normális legyen, ne olyan "animidióta h&s-rpg paródia" mint a DA2.
Amíg nem jön, addig valahogy majd elleszek. Mondjuk pl SZÖRNYEKET ÖLÖK! ;)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#6) satz18

satz18
(őstag)

Én egy olyat szeretnék aminek a történetmesélése az 1., a harcrendszere a másodikra hasonlít. Mondjuk ha az lesz a tendencia a harcrendszerben, mint a ME1,2,3-nál akkor nagyon jók a kilátások.

[ Szerkesztve ]

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#7) hoeerny válasza ldave (#3) üzenetére

hoeerny
(tag)

Így van, a cikk utolsó mondata a lényeg...

(#8) trufa12

trufa12
(addikt)

Most játszom a kettővel, minden dlc, high res, utsó patch , játszható . Persze az 1el nem ér fel, azt le sem tudtam tenni , napi 5 órákat játszottam vagy többet, mikor mennyi idő volt, azt hiszem 1 hét alatt vittem ki, minden részletét meg néztem

1 -et pedig sima alap változatban játszottam, múltkor fel tettem a kieget, hát jó lenne kiakasztani de valahogy most nem jön át,
hozzá teszem ps3 on játszottam végig, kényelmesen hátradőlve joyal,
az a bajom a 2ővel pc-n nem támogatja a controllert, pedig akkor tolnám neki, de így hogy itt kell görnyedni kis léptekben haladok .

Viszont pl ac2 órákra leköt, mert támogatja a joyt :) és elvagyok vele.

Azért vettem controllert mert már a kezemen kijött az egértől ez a plusz csont v bőr v mi ez ... sok sok év pc-gamingtól . aztán elég volt a testem tönkretételéből , de a pc-t meg nem cserélem le ha már elértem erre a szintre amin most van, már csak feljebb megy

[ Szerkesztve ]

(#9) hunbi válasza Rexdemon (#5) üzenetére

hunbi
(tag)

:D
Én is, én is. De azt is inkább készítsék tovább, mint, hogy összecsapják pont a trilógia végére!

(#10) Kalamona1 válasza satz18 (#6) üzenetére

Kalamona1
(tag)

Nekem a kettő harcrendszere nem tesztet. Azért mert kiszedték pontosabban értelmetlenné teték a taktikázást. Mert az egyben folyamat lépésről lépésre kellet stratégiát csinálnod ki mikor itt támad. A kettőben egy emberel végig tudtad magad küzdeni úgy hogy harc közben nem is figyeltél hogy a csapatod többi tagja kit és mivel támad.

[ Szerkesztve ]

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

(#11) ldave válasza Kalamona1 (#10) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem az nem tetszett a 2 rendszerében, hogy az ellenfelek csak úgy megjelentek a semmiből, hiába tetted a hátsó sorba a mágusod és az íjászod, ha mögöttük is megjelenhetett az ellen.

A Slime draws near! Command?

(#12) bali93

bali93
(tag)

Ha fele olyan jó lesz, mint az első rész volt, akkor már felülmúlták a második részt. :DDD

"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying." Arthur C. Clarke

(#13) trufa12 válasza bali93 (#12) üzenetére

trufa12
(addikt)

Szerintem bőven lesz olyan jó :) miért rontanák el, rájöttek a 2-odik után hogy ehjj , szóval a 3 -om durva lesz .Én úgy érzem . (bocs - Inquisition )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.