Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Tibicsucsu #13 üzenetére

    Az EA azért találta ki a "Project Ten Dollar"-t, hogy ily módon vegyék rá a játékosokat arra, hogy ne használtan - ergo olcsóbban - vegyék meg a játékaikat, hanem mindenki vegyen új példányt.

    A Cerberus Network - valamint az összes hangzatos névvel ellátott rendszer - voltaképpen e célból született. Tehát aki megvette újonnan a játékot, az ingyen kaphatott hozzá extra tartalmakat, ily módon volt némi vonzóerő az új játékokban. Míg aki olcsón vette azokat, másodkézből, annak nem járt semmilyen extra tartalom, hacsak nem vette meg 10 dollárért a kódot.

    Tehát semmi értelme nem volt olcsóbban venni, mert ugyanannyival többe került maga a kód - most már lassan többe kerül a kód, mint a játék. :DDD

    MOD: A Dragon Age II esetében szerintem az lesz, hogy szintén lesz pár ingyenes DLC a megjelenésekor, amiért megéri a játékot újonnan megvenni. Mert ha nem lennének ingyenes DLC-k, akkor nem lenne értelme az egész rendszernek.

    És szerintem pont ezért nem is lesz belőle Gyűjtői Kiadás egy ideig, csak ez a bizonyos BioWare Signature Edition. De ne legyen igazam, egy fémdobozos kivitelő CE sokkal jobban megéri, mint pár ingame item, amit úgyis lewarezol majd mindenki. :U

    ollie: Annyiért már lassan egy újságot sem kapsz, nemhogy játékot. :K Ha nem vettem volna meg annak idején a CE-t, akkor ennyiért nem hagynám ki.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák