Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Vistaboy #172 üzenetére

    Most mondjam, hogy TW2-ben egy gombnyomással alakulsz át három kaszt között;]? Nem a szkillek változnak persze, hanem a gear a bónuszokkal... nem mondom:D!

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Vistaboy #172 üzenetére

    A 6. A receptek és rúnák használata, legutolsó bekezdése.

    A bővebb megfogalmazással már egyértelmű számomra is mit érdemes megtartani és mit nem.

    Zoli133 #170 Köszönöm az információt :R

    Folytatva ott, ahol abbamaradt az előző hozzászólásom:
    A 7. oldalon a negatívumok felsorolásának bevezetőjében említed:
    "ezért inkább én is pontokba szedtem azokat a készítők szerint pozitív változásokat, amelyek az én meglátásom szerint nem azok"

    Bevallom őszintén, hogy már előzőleg olvastam a linkelt írást és úgy rémlett, hogy egy "magazin" munkatársától származnak a hivatkozott pontok, így most újra beleolvastam és z eredeti forrásoldalt is megnéztem. Én nem találtam sehol utalást arra, hogy a 10 pont a készítőktől származna. Ez lehet csak az én szűkült látókörömből adódik, de ha tudod légyszíves linkeld már be az ehhez kapcsolható anyagot.

    Egyébként én személy szerint pozitívan értékelném a receptekhez szükséges alapanyagok "beszerzésének" megoldását. Maga a játék a kialakítása miatt nem igényli az "egyenként szedegessük össze" az alkotóanyagokat, amit szerintem nagyon ötletesen valósítottak meg, igaz ezzel kiesik 1-2 óra játékidő, de legalább nem lesz unalmas.

    Természetesen a negatív/pozitív erényekhez egyelőre semmi közöm nincs (sem ezzel, sem az előzményével nem játszottam még), de ugye az már messziről látszik, hogy a DA2 értékelése az Origins fényében történik. Ami persze nem baj, de nagyon sok emberben a felsorolt negatívumok hagynak majd mélyebb nyomot, ami ugye az előbbiekből kiindulva nem lehet elfogulatlan. Bár az utolsó oldal utolsó bekezdése bátorítja a játék kipróbálására azokat akik odáig eljutnak.

    De valljuk be, hogy ennyi negatív hangvétel után nem sokan fognak szaladni megvásárolni a játékot, hogy kipróbálhassák.

    Lehet nekik lesz igazuk? Ez azért eléggé személytől függő. Magam részéről nagyon remélem nem ablakon kidobott pénz volt amit a DA2-re költöttem és jól fogok szórakozni vele, még ha nem is kimondottan a vérbeli RPG vonalat követi is.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák