Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Lenry #7 üzenetére

    Szerintem teljesen rendben volt a játék, nem világmegváltó, de én jól szórakoztam rajta. Nekem konkrétan még jobban is tetszett mint a DAO, szvsz sztoriban, dialógusrendszerben erősebb lett, illetve az új harcrendszer is bejön, a régi számomra túl száraz volt.

    Mindig röhögök amikor jönnek a komoly RPG-sznobok hogy mennyire ostoba és tartalom nélküli a DA2, közben pl. a bányánál a sárkány (akitől a legjobb páncélt kapjuk) jobban megizzasztott mint DAO-ban bármi (mindkét játék normálon természetesen), illetve 40+ órás a végigjátszásom.

    Egyedül ami zavart benne az az ismétlődő helyszínek és a csapattársak vonala valahogy gyengécske lett, nem lettek elég jól kidolgozva, kevés volt az interakciós lehetőség. Illetve valahogy a sztorimesélése sem hozza a szokásos Bioware szintet, bár az RPG-k többségét még így is übereli.

    Ha nem úgy ül neki az ember hogy ez szar lesz, elb*szták, illetve nem a kilométeres dungeonok meg az ezerféle loot jelenti az RPG-t, akkor szórakoztató, 7/10 simán megvan.

Új hozzászólás Aktív témák