Új hozzászólás Aktív témák

  • MerLinh

    senior tag

    válasz julius666 #11 üzenetére

    te biztos harcossal voltál akkor =) én mágussal mentem és hadd ne mondjam nem nagyon izzaztott meg az a rész csak sokáig tartott, normálon a területre ható varázslatokat csak szórtam agyatlanul mivel nem voltak hatással a többi embereimre, érdekes eddig ők is elrepültek megégtek stb még könnyű fokozaton is. Az viszont nagyon zavart hogy állandoan át kellett kapcsolgatnom a mass healert és a reviveért, meg hogy a végére egy harcosnak több skillje volt mint nekem varázslatom....hát überelhetni überelheti a többi rpgt lévén ez már nem rpg hanem egy agyatlan hentelés mágus részérő, a fejlődést meg nem is emlitem szerintem amiatt, hogy lehet benne fejlődni valamennyire és DAO miatt hívják csak rpgnek. Ennyi erővel hivhatjuk codokat vagy miket amit multiban szinlépések vannak rpgnek. És ez nem rpg sznob... ha minden stilusnak vannak jegyei és ha már van valami alap és a folytatás meg teljesen más akkor már ügye nem.... nah de mind1 =)

    A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

Új hozzászólás Aktív témák