Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz nemethati #15 üzenetére

    Miket láttál, ill. mikkel próbálkoztál, amiktől szerinted epilepsziás rohamot lehetne kapni? Lehet nem jóval próbálkoztál. Nem csak villódzó Pokemonok és társaik léteznek, értelmetlen és gyerekes sztorival, és nem mind van csilivili grafikával megrajzolva (bár az előny, ha szép valami). Biztos megtalálnád a neked való műfajt [van n+1 féle]. De ha úgy egyáltalán a rajzfilmek látványát sem szereted (pl. Walt Disney; DreamWorks), akkor persze nincs mit tenni. :U Pedig tudnék neked olyat mondani, ami után nem mernél ilyen kijelentésekkel előállni, hogy "az animet nem szeretem". :P Nem szabad általánosítani... Persze attól is függ, hogy miféle történeteket szeretsz, miket vagy hajlandó megnézni.

    Ez olyan, mintha csak művészfilmeket láttam volna, és akkor azt mondanám, nem szeretem a filmeket, mert túl elvontak nekem, holott van egy rakás más műfaj még. (Csak egy példa.)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák