Új hozzászólás Aktív témák

  • laxika0428

    csendes tag

    Sziasztok, Végigolvastam az összes eddigi hsz-t és én is úgy döntöttem, hogy egy ilyen gépre ruházok be. még meg kell néznem hogyan is lehet újraparticionálni a meghajtókat, mert nekem inkább a winhez kell a hely androidhoz max 1gb aireadernek meg perfect viewernek és kb. ennyi. Remélhetőleg problémamentesen megérkezik. engem nem érdekel az áfa (vagyis érdekel de kiekrülni nem igen lehet szerencsés meg nem szoktam lenni így tuti engem betalálnak) csak az hogy jó állapotban megérkezzen. A fórumnak hála én is berendeltem hozzá külön egy hdmi kábel meg az otg töltőkábelt és így már teljes a szett. még bill egéren gondolkodtam de értelmeset nem találta, úh. majd az később kerül megvételre. még egy 64gb class 10 kell de azt kínából semmiképp nem rendelek. valószínűleg kingston lesz, találtam egy webshopot ahol korrekt áron van (kb 10 roppancs) és ha a h2wtest-en nem megy át visszafizetik az árát, de garantáják hogy frankók.

    Egy pár kérdés és előre is köszönöm a válaszokat: a tárhelyeket lehet mindkét oprendszeren látni ugye? (mármint droidon a win tárhelyet, windows-on a droid helyet). Csak mert míg nem jön meg a kari addig felpakolnék egy két dolgot amit mind a két rendszeren használnék és nem akarom mindekét helyre felpakolni.

    2.: egy két helyen olvastam, hogy mikor dual boot gépnél frissítették a win-t eltűnt az os választó a bootkor. erről esetleg van infója valakinek hogy ez chuwin valószínű-e és ha igen hogy lehet megoldana? (ha külföldi fórumot tudtok az is jó)

    És egy utolsó: egyik kedves fórumtárs írta, hogy Ő újrarakta a win 8-at de itt a fórumon sok helyen láttam hogy az problémás. Van esetleg egy tutorial amiről tudtok vagy segítség, hogy hogyan is kéne legyalulni és szűz win 8-at felrakni?

Új hozzászólás Aktív témák