Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Dominó85 #1438 üzenetére

    Mondjuk a tesztben vi8-ra mért 185 cd/m2-es fényerő akkor is nagyon gyenge, a Hi8-nak ugyanez a duplája.
    Kell csinálni egymás mellett egy összehasonlító tesztet akkor jön ki a különbség igazán, ez nem kerül semmibe.
    Igazán 350 cd/m2-től felfele kezdődnek már az elfogadható kijelzők, de a többség már 400 cd/m2. Ezen nincs mit magyarázni, én mondjuk teljesen azt kaptam amit a teszt videókon láttam, és a 185 cd/m2-től vártam csak ez ma már nagyon kevés és még mellette tükröződik mint a állat . Ezért is kérdezgettem itt a fórumon többször, milyen a kijelzője, mert a teszt videókon katasztrófális volt, szinte minden nagyon halovány és tükröződő volt a kijelző, kivéve az eredeti sima windowsos változat, érdekes a videón ott még elfogadható volt a fényerő. Mondjuk lehet hogy hibás volt, de a tesztek mérési eredményeit és a videókat is figyelembe véve nem hiszem. Ha nem itthon a 220volt.hu vettem volna és kifogok egy ilyen szerintetek hibás darabot akkor szívok 2-3 hónapig plusz 5-7 ezer Ft a postaköltség, amit ha jól tudom nekem kell állnom és lehet nem is értik mi a bajom, mert a készülék maga tökéletesen működik, nincs sehol pixel hiba rajta, lehet elküldenek a búsba, meg nem értik mi a a probléma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák