Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz electrodoki #12 üzenetére

    Neked... Annak a 2000000+ játékosnak, akik meg a peak idején játszanak, remek szórakozás.
    Azért érdemes elgondolkodni rajta, hogy fél év alatt konkrétan a semmiből az egyik legnagyobb húzónév lett a játékosok között. A többi játékgyártó csak lohol utánuk (Fortnite pl. na az egy vicc konkrétan, de hagyjuk), de az övék az elsőség, ez vitán felül áll. Persze, lehet mondani, hogy tele van hibával, meg EA, meg persze olyan is van, hogy valakinek nem tetszik. Na bumm. És akkor mi van? Semmi. Nekem idén eddig 2 játék volt, ami bejött, a remekül sikerült Sniper Ghost Warrior harmadik része, valamint a PUBG. Ezek előtt évekig csak akkor álltam neki játszani, ha abszolút semmi programom nem volt, és kb. a halálba untam magam. Erre jön idén ez a game! Fogalmam nem volt róla, hogy mi ez, azt hittem, ez is csak egy 4872-ik lövöldözős játék. Aztán, mikor már több videó is megjelent a YouTube-on az ajánlott tartalmak közt, gondoltam belenézek. Ez egy 3, vagy 4 órás Twitch stream YT verziója volt. Azt vettem észre, hogy a sokadik ilyen videót nézem egymás után, majd egyszer csak eldöntöttem, kipróbálom. Azóta tart a "szerelem". Mindenesetre a multiplayer játékok legtöbb esetben zárt, csőszerű pályákból álló megoldásainál ez fényévekkel jobb. Persze voltak már open world játékok eddig is, de ez új volt.
    Viszont arra nagyon kíváncsi lennék, és itt egy kicsit én is ellene (pontosabban a hibái ellen) beszélek, hogy egy nagy cég, akinek nem okoz gondot a legjobb programozókat megfizetni, a legjobb motorokat használni, esetleg tovább fejleszteni az egészet, mit tudna belőle kihozni?
    Tehát, The hype is real.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák