Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz RetepNyaraB #7 üzenetére

    Lehet utálni az RGB-t,de azért az igért ár szegmensben lehet,hogy nem rossz vétel a pro.
    Nem vagyok benne biztos,hogy azon a szinten sok ház van 0,7es lemezből.
    Az RGB hullámon meg kb mindegyik gyártó lovagol...Sajnos.
    Viszont a szellőzésén túl ami kérdés bennem felvetődik,hogy mi a f@szért kell annak a szerencsétlen tápnak felül lennie??? :W

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz snecy20 #24 üzenetére

    Azért ebben annyira nem értek egyet,mert házhűtésre léteznek jó,halk RGB-s ventik.De elfogadható statikus nyomással is lehet pl Akasa-t venni.Kérdés kinek,mire kell.
    Így,amit írtál max akkor igaz,ha valaki van olyan barom,hogy csak az NB-Noctua vonalon tudja elképzelni az életét(no offense,jó ventiket gyártanak). Cserébe alapból túlárazottak(szerintem),és sok esetben lehet jobb alternatívát találni-RGB-től függetlenül.
    Csak példának:Én megszabadultam az eloopoktol a szélzaj miatt....Nem RGB-s ventijeim vannak,nem is volt szempont.De a saját rendszerembe találtam jobb,halkabb alternatívát.
    Ezzel csak annyit akarok mondani,hogy a papíron létező adatok ha igazak is,sem mindig a legjobb választást eredményezik az egyéni preferencia figyelembe vételével.És ezt kár RGB-nem RGB vonalra hozni,mert így szerintem nettó baromság....

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

  • tomcat78

    őstag

    válasz snecy20 #28 üzenetére

    Ismerem a topicot,köszönöm. Jártam is oda tanácsért mikor építgettem a gépemet.
    Mindenesetre amellett,hogy egyik oldalról igazad van,abban továbbra sem értek egyet,hogy csak vállalhatatlan RGB-s ventik léteznének. Nem meggyőzni akarok senkit! Kipróbáltam már pár tipust...(nem RGB okán).Ok,nem a párszázas kategóriában.... De akadt ajánlott,nagyon jó paraméterekkel rendelkező venti,amitől én agyfaszt kaptam... Biztos az én rendszerem sajátossága,hogy agybajt kaptam a radikon,az azokra kitalált ventik szélzajától.Perpill pl Aerocool DS-ek vannak a gépben(legalább kicsit topic on ;] ),ami nem spéci radira való cucc. Mégis vastagon elég,leszabályozva,csendben...
    Ezzel csupán annyit szeretnék,hogy az ajánlott kategória teljesítményben biztosan nem okoz csalódást,csupán nem biztos,hogy szükséges. És a DS-ekhez hasonló paraméterekkel már RGB-s ventik is vannak,emlékeim szerint. :R

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák