Új hozzászólás Aktív témák

  • Ilsyde

    őstag

    Arx Fatalis a legjobb belso nezetes RPG amivel jatszottam, ott van a kedvencek kozott a Deus Ex mellett. Mindkettoben azt birom hogy linearisnak tunik - pontosan meg van adva hogy mit kell csinalnod hogy tovabbjuthass - de ha nem birka modjara tolja az ember es elgondolkodik "na es mi lenne ha itt ezt csinalnam, igazabol a kuldetesben egy szo sem esik errol de de szerintem logikus dontes lenne" akkor nem az van mint a mai jatekokban hogy na, ha nem ajanlja fel ezt az opciot a jatek akkor nem is teheted meg vagy eppenseggel meglepheted de nem befolyasol semmit. Ebben a ket jatekban a fejlesztok rengeteg rejtett eshetosegre gondoltak es mindegyikre intelligens modon valaszol a jatek :K

    Dark Messiah elsore csalodas volt (Arx Fatalis utan) mert inkabb az akcio fele hajlik de ettol fuggetlenul nagyon szeretem, az atmoszferat sikerult atemelniuk az Arx Fatalisbol.

    Nagyon jo hir ez a Dishonored, raadasul az Ubi keze sincs benne ugyhogy most nincsenek lefogva a fiuk. Azert egy Arx Fatalis 2-nek jobban orultem volna de talan ezzel is aratni fognak :D

Új hozzászólás Aktív témák