Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    Wow. Mankind Divided, Mafia III, most meg ez. Akkor mégis a Titanfall 2-t veszem most meg, és nem ezt.
    Tényleg egy vicc amit manapság a pécésekkel művelnek, bekaphatják most már.

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz #65675776 #12 üzenetére

    Mankind Divided kapcsán meg nekem, akkor pont te mondtad hogy a Nixxesnek még nem volt szar portja, úgyhogy szinte borítékolható hogy jól lesz optimalizálva. :D
    De sajnos az magasan kiemelkedik az egész idei mezőnyből, ha szar optimalizációról van szó. Peccselni ugyan peccselgetik, csak nem azt javítják, amit kéne.

    A Dishonored kapcsán meg ami a legszomorúbb az egészben, hogy a Bethesda arcába nem fog visszajönni ez a "megjelenés előtt nincs review" baromság, mert a játék valószínűleg jó lesz, és a konzolos verziókkal természetesen tizedannyi probléma sem lesz mint a pécéssel.
    Ergo a konzolos változatok sikere majd szépen elnyomja az elégedetlen pécések hangját, ahogy az manapság szokás. És már abban is teljesen biztos vagyok, hogy ez szándékosan van így. Három hónap alatt ez a harmadik ugyanolyan igénytelen, gány szarság. Korábban azért legalább nem ilyen gyakorisággal jöttek az ilyenek.
    Ennyi erővel a pécés verzió dobozába egy "Le vagytok szarva!" feliratú kártyát is mellékelhetnének.

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz Vistaboy #51 üzenetére

    Igazából egy minden szempontból igényes AAA játékból nem feltétlenül fogy kevesebb PC-n, mint azelőtt bármikor. Csak kevés ilyen van.
    A probléma az, hogy ennek ellenére ők konzolos eladásokat szeretnének PC-n, ami nyilván sosem lesz reális.
    De akkor vagy szálljanak ki teljesen a pécés bizniszből ha valóban nem éri meg nekik (kizárt), vagy ha valamivel komolyabb eladásokat szeretnének, akkor csináljanak olyan játékot, amit a pécéseknek is érdemes megvásárolni. Aki pécén játszik az nem akar konzolos diafilmet nézni felskálázott felbontáson meg mosott textúrákkal, meg mittomén még mivel. Aki ugye öt kilót költött gépre, az nem véletlenül nem 5 darab Playstationt vett helyette.
    Viszont még ha ezeket a dolgokat rendbe is tennék, a pécés eladások akkor sem közelítenék meg soha a konzolos eladásokat. Ha valakinek, akkor a kiadóknak ezzel sokkal inkább tisztában kéne lenniük, mint bárki másnak.
    Ebből következően ha az ember feltételezi hogy a kiadók nem teljesen hülyék, akkor az egyetlen logikus magyarázat az az, hogy mégis csak megéri pécére is fejleszteni, csak nem annyira, mint konzolra.
    Nem akarják földön hagyni a pécések pénzét sem. Profit szempontjából ez lehet a kandírozott cseresznye a képzeletbeli tortán. Jó ha van, de ha nincs, attól még finom a torta nélküle is, bár nem annyira.
    Tehát szó sincs arról, hogy karitatív módon, jófejségből fejlesztenének/portolnának pécére, ahogy azt hajlamosak előadni.

    És szerintem sokan vagyunk, akiknek a konzol nem csak az irányítás miatt nem alternatíva.
    Én pl. ma már nem vennék konzolt. Megszoktam az 1440p-t, megszoktam a 60fps-t, a részletesebb látványt. Ha a konzol lenne az egyetlen alternatíva, inkább nem játszanék.

    daa-raa

    Azért akkora balhé nem lesz ebből szerintem. 4690k-n meg egy 290-en tesztelték, majd meglátjuk hogyan fog futni másféle hardveres konfigurációkon. Az Arkham Knight ugye az elérhető legerősebb hardvert is megfektette anno, ahogy most a Mankind Divided is. Ez utóbbiból reméltem hogy jóval nagyobb balhé is lesz, de sajnos nem lett.

    [ Szerkesztve ]

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz [Prolixus] #59 üzenetére

    Az szar. Rá se néztem az adatlapjára, látom van már 800 értékelés.
    Azt hittem global launch lesz ez is.

Új hozzászólás Aktív témák