Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Minap bekerült a játék GamePass-ba. Így volt "szerencsém" tegnap nyüstölni egy kicsit.

    A fizika borzasztó. (Az Elasto Mania-ban komolyabb fizika van) Pattog a kocsi az úton, mint kecskesz*r a deszkán. Féket nem kell használni, motorfékkel lehet hajtű kanyaroknál keresztbe vágni a kocsit. Az a vicc, hogy én nyomtam mindig az Xbox kontrolleren az "A"-t, hogy én kézifékkel fordulok. Kb 10 versen után jöttem rá, hogy a "B" a kézifék. :DDD Ha kikapcsolsz minden segítséget, akkor sem változik semmi.
    A karrier egy menü. Semmi több. Kiválasztod a listából a következő versenyt és ennyi. Próbáltak valami buli hangulatot kölcsönözni alá, de ez kimerül egy audio podcast formájában.
    A kocsik festése/matricázása kész katasztrófa. A matricák tükrözésére sincs lehetőség. A korábban használt színeket nem lehet másolni, mindig újra ki kell keresni.
    A papírdoboz fizika miatt, a kocsik között az optikai különbségen kívül nem sok van.
    Az alap, közepes nehézségi színt annyira könnyű, mint más (értelmesebb) játékokban a very easy szint.

    A helyszínek viszont néhol szépek, de a legtöbb legalább hangulatos. Kár, hogy az embert a rosszullét kerülgeti amint megmozdul az autó. :D

    Számomra nincs az az alternatív univerzum, ahol ez 90 pont. Max 40.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák