Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Nem tudom mit mondjak igazán, kinek mi az ami "jól fut" dolog ...

    felraktam, hogy megnézzem, de az én gépemen epic szintjén is olyan 75Fps átlagot hoz.. néha esik be 60 alá... (de tényleg nem az én játékom "ez"). Mivel a monitorom 60Hz-es, így ez teljesen megfelelő (még csak AdaptiveSync-et se tud).

    Alacsonyabb grafikai szinten legkisebb beállításon 150Fps+ , mediumon 90-100 körül (mindent FullHD-van néztem).

    pedig egyáltalán semmi durva nincs a gépemben.

    FX 8320(4.1Ghz-en), Rx470 4Gb. 16GB-ram (de 2012 óta ennyi van a gépemben).
    Egy ilyen konfigot simán 100K körül kényelmesen össze lehet hozni (jobbat is)... a laptopok meg nem érdekelnek mi van velük (laptopot nem játszani tartok).

    Hopkins95:
    Battlefield V DX12 implementációja hibás (a memóriakezelést illetőleg), azért vannak vele mikrolagok, és azért lassabb a DX11 módnál... De javítani max akkor teszik majd ha muszáj lesz, addig is "elmondhatják magukról, hogy van" (más célja nincs is most még).. A hiba oka, hogy a benne levő mód még eredetileg a Mantle grafikus motorhoz készült, és annak csak egy módosított változata.. de nem teljesen optimális a DX12höz.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák